Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ранкові промені, Костянтин Ушинський 📚 - Українською

Читати книгу - "Ранкові промені, Костянтин Ушинський"

23
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ранкові промені" автора Костянтин Ушинський. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ранкові промені, Костянтин Ушинський» була написана автором - Костянтин Ушинський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ранкові промені, Костянтин Ушинський" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Випливло на небо червоне сонечко й почало розсилати скрізь свої золоті промені – будити землю.

Перший промінь полетів та потрапив на жайворонка. Стрепенувся жайворонок, випурхнув із гніздечка, піднявся високо-високо та заспівав свою сріблясту пісеньку: "Ах, як добре у свіжому ранковому повітрі! Як гарно! Як вільно!"

Другий промінь потрапив на зайчика. Смикнув зайчик вухами і весело застрибав по росяному лузі: побіг він здобувати собі соковитої травички на сніданок.

Третій промінь потрапив у курник. Півень залопотів крилами і заспівав: Ку-ку-рі-ку! Кури злетіли з жердин, закудкудакали, почали розгрібати сміття та черв'яків шукати.

Четвертий промінь потрапив у вулик. Виповзла бджілка з воскової келії, сіла на віконечко, розправила крильця і – зум-зум-зум! – полетіла збирати медок з духмяних квітів.

П'ятий промінь потрапив у дитячу кімнату, на ліжечко до маленького лінився: ріже йому очі, світить, а він повернувся на другий бік і знову заснув.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ранкові промені, Костянтин Ушинський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ранкові промені, Костянтин Ушинський"