Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Дракон Комодо, Дональд Біссет 📚 - Українською

Читати книгу - "Дракон Комодо, Дональд Біссет"

77
0
22.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дракон Комодо" автора Дональд Біссет. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Дракон Комодо, Дональд Біссет» була написана автором - Дональд Біссет, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Дракон Комодо, Дональд Біссет" в соціальних мережах: 

🐉🦎 Привіт! Я - Дональд Біссет, автор книги "Дракон Комодо". Приєднуйтесь до мене у захоплюючій подорожі у світ загадкових драконів та небезпек!

🐉🦎 "Дракон Комодо" - це книга, яка розкриє перед вами усю містичну красу та силу цих легендарних створінь. Ви зануритеся у життя драконів Комодо, дізнаєтеся про їх унікальні характеристики та пригоди, які чекають на них у своєму природному середовищі.

🐉🦎 У цій книзі я створив магічний світ, де дракони переплітаються з реальністю, а пригоди наповнені неймовірними знахідками та випробуваннями. "Дракон Комодо" розкриє перед вами весь спектр емоцій - від захоплення до страху, від цікавості до мудрості.

🐉🦎 У цій книзі я прагнув показати важливість збереження природи та розуміння унікальності кожного виду. Вона вчить нас поважати природу та співіснувати з іншими створіннями на цій планеті. "Дракон Комодо" стане вашим провідником у світ дивовижних драконів та навчить цінувати різноманітність життя.

🐉🦎 Не пропустіть можливість зануритися у захоплюючий світ "Дракон Комодо" від автора Дональда Біссета, яку ви можете прочитати на сайті readukrainianbooks.com. Підкоріть небезпеки, розкрийте таємниці драконів та насолоджуйтеся кожним словом цієї захопливої книги!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив колись на світі дракон. Звали його Комодо.

Він умів вивергати вогонь, і тому всі навколишні жителі його боялися. Почувши його кроки, усі розбігалися і ховалися.

А кроки його було важко не почути, адже Комодо носив одразу три пари черевиків – адже у драконів шість ніг! – і всі шість черевиків разом, та ще кожен черевик окремо, жахливо скрипіли.

Але якось одного разу Комодо зустрів дівчинку Сьюзі, яка його анітрохи не злякалася.

– Навіщо ти вивергаєш вогонь? – запитала вона. – Ти ж лякаєш!

– Ну, – відповів дракон, – я... гм... я не знаю. Якось не думав про це. А що, більше не треба лякати?

– Звичайно, не треба, – сказала Сьюзі.

– Гаразд, не буду, – пообіцяв Комодо.

Вони попрощалися, і Сьюзі пішла додому. Уже стемніло, але ліхтарник Чарлі чомусь не запалював вогнів, і перехожі не знали до пуття, куди їм іти.

Виявляється, Чарлі навіть не вставав у цей день з ліжка. Він перевтомився напередодні ввечері і не встиг ще як слід відпочити. Він міцно спав і жував уві сні бутерброд.

А мер міста, сер Вільям, дуже сердився. Він не знав, як запалити вуличні ліхтарі.

І тут Сьюзі сяйнула гарна ідея. Вона побігла назад, до печери Комодо, і привела дракона в місто. Вони удвох обійшли всі вулиці; дракон вивергав вогонь і запалював усі ліхтарі поспіль.

Жителі міста дуже зраділи. З того часу вони зовсім перестали боятися дракона. І кожен рік, коли ліхтарник Чарлі їхав у відпустку, вони звали Комодо запалювати на вулицях міста ліхтарі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дракон Комодо, Дональд Біссет», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дракон Комодо, Дональд Біссет"