Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Жаба та камінь, Рахіль Баумволь 📚 - Українською

Читати книгу - "Жаба та камінь, Рахіль Баумволь"

102
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жаба та камінь" автора Рахіль Баумволь. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жаба та камінь, Рахіль Баумволь» була написана автором - Рахіль Баумволь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Жаба та камінь, Рахіль Баумволь" в соціальних мережах: 

🐸🪨 Привіт! Я - Рахіль Баумволь, авторка книги "Жаба та камінь". Дозвольте мені розповісти вам про цю чарівну історію, де зустрічаються неймовірні пригоди та важливі життєві уроки!

🐸🪨 "Жаба та камінь" - це книга, що приведе вас у світ зворушливої дружби між незвичайними героями. Ви познайомитеся з жабою, яка мріє стати каменем, і каменем, який мріє стати жабою. Разом з ними ви переживете пригоди, де розкриваються сила внутрішнього перетворення та важливість прийняття себе таким, якими ми є.

🐸🪨 У цій книзі я намагалася передати значення самоприйняття та довіри власним здібностям. Кожна сторінка наповнена мудрістю, натхненням та розумінням того, що кожна істота на цьому світі має своє місце і свої унікальність. "Жаба та камінь" - це книга, що допоможе вам знайти внутрішню сили та прийняти себе таким, який ви є.

🐸🪨 У цій книзі я закладаю важливі моральні цінності, такі як взаєморозуміння, дружба та справжнє щастя. "Жаба та камінь" перенесе вас у світ, де можливе те, що здається неможливим, де пригоди і мрії злітають на крилах віри.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

– Знаєш що, – сказала жаба пласкому камінцю, – давай я тебе носитиму на своїй спині, а ти натомість служитимеш мені панциром. От побачиш, з нас двох вийде непогана черепаха.

– Що ж, спробуємо! – погодився камінь. – Бо я завжди на одному місці лежу.

Сказано – зроблено. Жаба залізла під камінь. Він їй якраз впору припав, тільки голова й лапки залишилися стирчати – точнісінька черепаха!

– Ходімо?

– Ходімо!

Усе б добре, от тільки жаба – все ж таки не черепаха, повзати не вміє. От вона й пострибала. А гладкому камінцю як утриматися на її спині? Зісковзнув він на землю – мало не віддавив жабі задні лапки.

Ще раз спробували – те ж саме. І в третє знову нічого не вийшло.

– Ти все намагаєшся стрибком, – каже камінець, – а треба потихеньку.

– А ти не тисни так! – бурчить жаба.

– Я інакше не вмію, – сказав камінець. – Вже краще я як лежав, так і лежатиму.

– Ну гаразд, – сказала жаба, – я теж якось без панцира проживу. – І побігла геть.

А камінець залишився лежати на піску.

Але і камінь, і жаба завжди пам'ятали цю пригоду. Жаба, коли стала старою, говорила, бувало, своїм онукам-жабенятам:

– Але ж у мене колись був панцир, як у черепахи! Так-так!

І камінь при нагоді любив похвалитися:

– Не думайте, я не все життя на одному місці стирчу. Довелося й помандрувати...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жаба та камінь, Рахіль Баумволь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жаба та камінь, Рахіль Баумволь"