Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин"

18
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому Тюпка прозвали Тюпком" автора Євген Чарушин. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин» була написана автором - Євген Чарушин, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Коли Тюпко дуже дивується чи бачить щось незрозуміле й цікаве, – він рухає губами та тюпає: Тюп-Тюп-Тюп-Тюп...

Травичка ворухнулася на вітру, пташка пролетіла, метелик пурхнув – Тюпко повзе, підкрадається ближче й тюпає: Тюп-Тюп-Тюп-Тюп... Схоплю! Спіймаю! Зловлю! Пограюся!

Ось чому Тюпка прозвали Тюпком.

Чує Тюпко, хтось тоненько посвистує.

Бачить, у заростях аґрусу, де гущавина, годуються сіренькі вертляві пташки, шукають, чи нема де мошки-комашки.

Повзе Тюпко.

Вже так таїться, ховається. Навіть не тюпає – боїться злякати. Близько-близько підповз та як стрибне – стриб! Як схопить... Тільки не схопив.

Не доріс ще Тюпко пташок ловити. Тюпко – усього лише маленьке незграбне кошеня.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому Тюпка прозвали Тюпком, Євген Чарушин"