Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Про все одразу, Рахіль Баумволь 📚 - Українською

Читати книгу - "Про все одразу, Рахіль Баумволь"

15
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Про все одразу" автора Рахіль Баумволь. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Про все одразу, Рахіль Баумволь» була написана автором - Рахіль Баумволь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Про все одразу, Рахіль Баумволь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Бабуся запитала своїх онуків:

– Яку казку розповісти вам?

Вітя сказав:

– Про зиму.

Дмитрик сказав:

– Про літо.

Таня сказала:

– Про ранок.

Маня сказала:

– Про вечір.

А найменший, Андрійко, сказав:

– Розкажи, бабуню, казку про все одразу!

– Добре, – сказала бабуся, подумала трохи і почала так: – Чи то в місті, чи то в селі, чи недавно, чи давно жив собі один дивак із диваків. Однієї справи не скінчить, а вже до іншої береться. Другу не доробить, третю почне. "Я, каже, люблю робити все одразу!"

Він любить, а справи не люблять, щоб їх усі одразу робили. Бачте, яка штука!

Напне, бувало, дивак на себе одразу і зимове, і літнє: на вушанку – солом'яний капелюх, на шубу – плащ, на валянки – босоніжки, – та й піде собі. Дорогою він співає і жує, дрімає і пританцьовує – все одразу!

Або піде дивак найматися на роботу, каже:

– Давайте я вам все одразу зроблю: і привезу, і заберу, і полагоджу, і поламаю.

– Ні, – кажуть йому, – дякуємо! Нам таких робітників не треба. Нам щось одне, але як слід.

А один знайшовся.

– Добре, каже, давай все одразу. Але спершу поїси. Такий вже у мене порядок.

Зрадів дивак – поїсти мастак, – не треба себе умовляти, сів за стіл. Поставили перед ним миску – пар з неї валить.

Покуштував дивак, але хоч який вже був голодний, проте їсти не став.

– Що це за пійло?! – розсердився він.

– Нічого поганого тут немає, – каже господар, – усе свіженьке: і рибка, і ягоди, і молочко, і цибуля, і цукор, і сіль – все одразу, як ти любиш...

– Ну от і вся казка, – закінчила бабуся. – А тепер, – повернулася вона до Андрійка, – я тебе вечерею годуватиму.

Андрійко обійняв бабусю і, заглядаючи в очі, запитав:

– Бабуню, а ти мене не змусиш їсти все одразу? – А потім додав: – Я ж не як той дивак. Я тільки казку попросив про все одразу...

– Розумію! – сказала бабуся. – Спочатку з'їж яєчко, а потім запий молоком.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Про все одразу, Рахіль Баумволь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Про все одразу, Рахіль Баумволь"