Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » На островах Бергамутах, Ян Бжехва 📚 - Українською

Читати книгу - "На островах Бергамутах, Ян Бжехва"

75
0
24.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "На островах Бергамутах" автора Ян Бжехва. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «На островах Бергамутах, Ян Бжехва» була написана автором - Ян Бжехва, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "На островах Бергамутах, Ян Бжехва" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На островах, на Бергамутах,

Є сто котів, у капці взутих.

І хтось там бачив, як осла

Мурашка на собі несла.

Там яблука ростуть на дубі

І кожне – в соболевій шубі.

А курочка на самоті

Несе яєчка золоті.

Там є метка весела риба

В томатнім соусі без хліба.

Там в окулярах сивий кит

Пливе кудись в далекий світ.

І ще там є спортсменки-мишки,

Які стрибати вчаться з вишки.

Є слон, не з хоботом – з двома!

Та островів самих… нема!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «На островах Бергамутах, Ян Бжехва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "На островах Бергамутах, Ян Бжехва"