Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Лісова хатинка, Марія Росинська 📚 - Українською

Читати книгу - "Лісова хатинка, Марія Росинська"

39
0
26.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Лісова хатинка" автора Марія Росинська. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Лісова хатинка, Марія Росинська» була написана автором - Марія Росинська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Лісова хатинка, Марія Росинська" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На лісовій галявині стояла хатинка. Звичайна хатинка – чотири стіни, солом'яний дах.

У тій хатинці жили собі кошеня, мишка і цуценя.

Якось вранці прокинулася мишка, подивилася на свою постіль і заплакала.

– Ой, яка ж подушка тверда, наче камінь. А матрац зовсім розірвався.

Кошеня теж було в поганому настрої.

– У нашій молочній крамниці молоко несмачне, – сердито сказало воно і відсунуло миску.

А цуценя сиділо, як звичайно, біля віконця і бурчало:

– Кожен день одне й те ж. Навіть подивитися немає на що: дві берези та повалений дуб – от і весь краєвид...

– А давайте підемо по світу новий будиночок собі шукати, – запропонувала мишка.

І всі погодилися.

На другий день друзі вирушили в дорогу. Йдуть вони лісом: попереду цуценя, дорогу прокладає, за ним кошеня біжить, за кошеням мишка дріботить.

Довго йшли звірята, пробиралися через густі ліси, переходили через високі гори.

Натрапили вони на лисячу нору.

Тільки-но хотіли вони до тієї нори увійти, аж бачать, вхід землею та камінням завалило. Нічого не поробиш, довелося шукати інше житло.

Йдуть друзі, бредуть, продираються крізь хащі, об коріння спотикаються, тільки сухі гілки під ногами хрустять.

Побачили вони ведмежий барліг.

"Отут і зупинимося, – вирішили звірята".

Усе добре, та тільки молочної крамниці поблизу не знайшлося. Важко кошеняті без молока прожити. Довелося друзям піти з того місця.

Одного разу вони помітили біляче дупло. Подивилися на сосну – високо білячий будиночок.

– Ні, нам туди ніяк не потрапити, – сказало цуценя.

І звірята пішли далі. А тут погода погіршала: подув вітер холодний, і дощ пішов, як з відра. Холодно, сиро у лісі стало, і нема куди сховатися.

Раптом попереду розвиднілося, і опинилися друзі на узліссі. Дивляться і очам своїм не вірять: стоїть хатинка – чотири стіни, солом'яний дах.

Зраділи мишка, кошеня та цуценя, кинулися до хатинки, а вона порожня. Давно, мабуть, тут ніхто не живе.

Побігла мишка у куток, де ліжечко стояло.

– Ой, яка м'яка подушка, наче пух, – зраділа мишка. – А матрац який! Тільки в одному місці розірвався. Та нічого, зараз я його зашию, і солома не буде на підлогу сипатися.

Кошеня теж було задоволено: зовсім поруч з хатинкою знайшлася молочна крамниця. Воно принесло повний глечик молока.

– Дуже смачне молоко! Скільки живу, ніколи такого не куштував!

А песик відчинив віконце і весело дзявкнув:

– Подивіться, друзі, який чудовий краєвид: і берези, і повалений дуб, а далі ліс дрімучий!

Давайте тут жити, – запищала мишка.

– Я згоден, – нявкнуло кошеня.

– А я певен, – сказало цуценя, – що іншої такої хатинки немає у цілому світі!

Так і залишилися у своїй рідній хатинці мишка, кошеня і цуценя. Прибрали, полагодили...та й досі живуть і не сумують, молоко п'ють та на нас в гості чекають.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лісова хатинка, Марія Росинська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лісова хатинка, Марія Росинська"