Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер 📚 - Українською

Читати книгу - "Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер"

83
0
26.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Веселий ледар Клатермас" автора Турбйорн Ергнер. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер» була написана автором - Турбйорн Ергнер, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жило на світі мишеня,

Що звалось Клатермас.

У гості без запрошення

Він міг прийти до вас.

Найбільший ледар в світі,

Ніколи не робив,

Лише співав і танцював,

Проте чудово жив.

У лісі всі звірята

Припаси запасають,

А в Клатермасовій норі

Нічого геть немає.

Але ж це Клатермаса

Нітрохи не турбує,

Завжди знайдеться, хто його

Охоче нагодує.

До будь–якої хати

Він може завітати,

І скрізь його приймають.

– Ура! – кричить наш Клатермас. –

Я дуже радий бачить вас,

Бо з голоду вмираю!

Він за столом і їсть, і п'є,

Співає і жартує!

А потім всіх надвір веде

І весело танцює.

Він може танцювати

Підряд сто тисяч днів.

І безупинний чують всі

Його веселий спів.

Таке веселе мишеня,

Ледаче, безтурботне,

Але нема чого йому,

Ходити до роботи.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Веселий ледар Клатермас, Турбйорн Ергнер"