Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Дідусь і смерть, В. Сухомлинський 📚 - Українською

Читати книгу - "Дідусь і смерть, В. Сухомлинський"

75
0
31.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дідусь і смерть" автора В. Сухомлинський. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Дідусь і смерть, В. Сухомлинський» була написана автором - В. Сухомлинський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Дідусь і смерть, В. Сухомлинський" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був собі Дідусь. Було йому вже сто років. От дізналася Смерть, що живе такий старий-старесенький Дідусь, прийшла до нього й каже: – Час уже помирати, Дідусю. – Дай приготуватися, – відповідає Дідусь. – Добре, – каже Смерть. – Скільки тобі часу треба на те? – Три дні, – каже Дідусь. Цікаво стало кощавій: що ж робитиме Дідусь, як він готуватиметься? Настав перший день. Вийшов Дідусь у сад, викопав ямку і посадив дерево. – Що ж він другого дня робитиме? – думає Смерть. Настав другий день. Вийшов Дідусь у сад, викопав ще одну ямку, посадив ще одне дерево. – Що ж він третього дня робитиме? – з нетерпінням думає Смерть. Настав третій день. Вийшов Дідусь у сад, викопав ямку і посадив ще одне дерево.

– Навіщо ти дерева садиш? – питає Смерть. – Ти ж завтра помреш. – Людям на добро, – відповідає Дідусь. Злякалася Смерть і втекла в темний ліс.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дідусь і смерть, В. Сухомлинський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дідусь і смерть, В. Сухомлинський"