Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Казочка про Якбикала, Олег Головко 📚 - Українською

Читати книгу - "Казочка про Якбикала, Олег Головко"

48
0
03.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Казочка про Якбикала" автора Олег Головко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Казочка про Якбикала, Олег Головко» була написана автором - Олег Головко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Казочка про Якбикала, Олег Головко" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Його ми на канікулиПокликали в дохід,Але сказав Якбикало:

– Якби-то вертоліт,Якби-то у вагоніПостеля під вікном,Або в запрязі коні,Чи ослик під сідлом,Я їхав би, летів би,На ослику дрімав,І ніг не натрудив би,І клопоту не знав,Якбикала покликалиПолити в спеку сад,Але сказав Якбикало:

– Якби-то водоспад,Якби із озеречкаСтрумок в садочок бігЧи дощ як з відеречкаНа землю впасти зміг.

Я воду не носив би,Черешеньки зривав,І рук не натрудив би,І клопоту не знав,Коли ж його покликалиНа пасіку, де мед,Прибіг і сів ЯкбикалоЗа столик наперед.

Знайшов найбільшу миску,Найбільшу ложку взяв,Та рій бджолиний близькоТривожно проспівав:

– Ти квіти нам не сіяв,Ти липку не садив,Дерева в суховіїНі разу не полив.

Ти ледар і базікало.

Від нас ти не втечеш.

І ось тобі, Якбикало,Гостинець, що пече.

Дав дьору наш нероба,Стежок не вибирав.

Трощив гілляччя лобомІ носом шлях орав,Подер він, як спасався,Сорочку і штани.

І ледь од бджіл сховавсяВ колючі бур'яни.

Довгенько там ЯкбикалоОбдумав все як слідЙ рішив:

– Куди б не кликалиДорослі чи малі,Я завше вирушатимуВ похід чи по грибиЙ ніколи не казатимуУ відповідь:

– Якби.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Казочка про Якбикала, Олег Головко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Казочка про Якбикала, Олег Головко"