Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова 📚 - Українською

Читати книгу - "Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова"

53
0
10.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна" автора Марина Кірносова. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова» була написана автором - Марина Кірносова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила-була звичайнісінька дівчинка Таня. Ходила до школи і в художній гурток, гуляла з друзями й читала багато книжок. Була привітною та добре вихованою. І ніколи б не подумала, що з нею може статися така історія ...

Повернулася якось Таня зі школи, а настрій гірше нікуди. Цілий день не задався. То книжку порвала випадково, то на зошит сік пролила (і як взагалі можна додуматися над зошитом його пити), щоденник забула вдома (бо рюкзак вранці наспіх збирала, а не ввечері). Чорнильна ручка посадила величезну пляму прямо на новеньку білу блузочку. А перед останнім уроком Таня посварилася відразу з двома подружками! Ну як тут не засмутитися! Сльози самі двома струмками ллються і смуток жахливий ...

– Ууууу ... Яка я нещасна ... Ось як мені не щастить ...– цілу годину ревіла Танюша.

– Уууу ... Які ми нещасні ... Жити з такою сумною дівчинкою! Вона зараз нас затопить ... Ми розсохнемося від вологи і загинемо ... Але ж ми ще зовсім нові ... УУУУУУУУУУ ...– пролунало по колу кімнати.

– Хто це? – Таня так злякалася, що слізки відразу висохли.

– Уууууууу .... – продовжувало роздаватися в її кімнаті. Здавалося звук йде звідусіль.

– Ххттто ц-це? – тремтячим голосом промовила дівчинка.

– Це твої меблі! Я наприклад, диван, на якому ти сидиш! Я не бажаю більше сліз! Я зараз зовсім промокну!

– Нам, книжковим полицям, дуже сумно ... Книжки не люблять вогкості ... Вони люблять, щоб їх читали ... Притому в гарному настрої!

– А мені так погано, що здається мої ніжки зараз зламаються ...– Вперед кімнати вийшов стілець.

– А мені так важко, що я не можу рухатися ... Ууууу ...– завив письмовий стіл.

– А стіл і не повинен рухатися,– розгублено промовила Танюша.

– Я не повинен рухатися, як сумно ... Уууууу ...– стіл застогнав ще голосніше.

– А раніше ви не розмовляли,– сказала дівчинка.

– А раніше і не дуже-то хотілося. Ми взагалі-то мовчуни. Не любимо говорити. Але коли в тебе вселилася туга зелена і нудота звичайна, ми не стрималися ... Дуже вже це заразне. Енергія туги накопичується шарами і поширюється на всі навколо– пояснив диван.

– Ніхто в мене не вселявся!

– Вселився! – ствердно відповіла шафа. – Туга зелена і нудота звичайна– дві сестри. Самі по собі вони жити не можуть, як віруси. І весь час шукають дівчаток і хлопчиків, у яких зіпсувався настрій, до них то легко причепитися.

– Тому тобі сумно і ти ниєш вже цілу годину! А толку? Краще то від цього не стало. За цей час можна було щось корисне зробити,– докірливо зауважив диван.

– А як же їх прогнати? – запитала Таня.

– Тільки хорошим настроєм і корисними справами !!! – зашуміли всі речі відразу.

– Ну тоді я ... Піду подзвоню подружкам і помирюся з ними!

Через двадцять хвилин усміхнена дівчинка повернулася в свою кімнату.

– А у мене прекрасний настрій!

Тільки речі більше не розмовляли.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова» жанру - 💙 Дитячі книги:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Речі, що говорять, туга зелена і нудота звичайна, Марина Кірносова"