Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Новий сусід, Вікторія Лабунець 📚 - Українською

Читати книгу - "Новий сусід, Вікторія Лабунець"

90
0
13.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Новий сусід" автора Вікторія Лабунець. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Новий сусід, Вікторія Лабунець» була написана автором - Вікторія Лабунець, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Новий сусід, Вікторія Лабунець" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила собі дівчинка на ім’я Уля. Жила вона в малесенькому селищі. Коли там починається весна, там дуже дзвінко дзюрчить вода в річці, солов’ї співають, а трава росте, як на малюнках художників. Та одного разу Уля побачила біля свого дому хлопчика, який сумував…

Дівчинка підійшла і запитала його:

- Привіт, як тебе звати? Мене звати Уля.

- Привіт, мене звати Михайлик.

- А чого ти не йдеш подивитися на нашу річку?

- Я не бачу нічого! – сумно відповів хлопчик.

- Як це ти не бачиш? - запитала Уля.

- Бо я - сліпий!

- Вибач, я просто не знала! - сумно відповіла Уля Михайлику.

У неї в душі стало сумно-сумно... А коли мама її покликала додому, вона, мовчазна, пішла додому...

Усю ніч вона не спала і думала: «Як так можна жити? Йому ж так важко!»

Наступного дня Уля пішла до Михайлика, вибачилась і промовила:

- Михайлику, давай дружити! Я завжди буду тобі допомагати! - Давай! – зрадів хлопчик.

Вони стали новими сусідами і новими друзями. Уля не зважала на те, що він не бачить... Натомість, дівчинка при спілкуванні з іншими дітьми просила їх поважати людей з обмеженими можливостями та завжди їм допомагати.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Новий сусід, Вікторія Лабунець», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Новий сусід, Вікторія Лабунець"