Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » День народження, Вікторія Лабунець 📚 - Українською

Читати книгу - "День народження, Вікторія Лабунець"

80
0
13.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "День народження" автора Вікторія Лабунець. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «День народження, Вікторія Лабунець» була написана автором - Вікторія Лабунець, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "День народження, Вікторія Лабунець" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила собі дівчинка на ім’я Аліса.

Ось підійшов такий довгоочікуваний її день народження. Аліса рахувала дні і мріяла про гарні подарунки...

Коли вона лягала спати напередодні свого свята, вона запитала у мами:

- Мамочко, у мене вже завтра день народження?

- Так-так, вже завтра! Лягай спати, бо проспиш свій день народження!

- Добре, я вже сплю! - відповіла Аліса.

Мама вимкнула світло та пішла готувати святковий пиріг.

Та Алісі не хотілося спати. Вона дуже хотіла дізнатися, які ж подарунки приготували батьки...

Задумала вона підглянути, що там на неї чекає... Відкрила Аліса двері та тихенько пройшла до вітальні.

Там вона побачила червону коробку зі золотистою стрічкою. Аліса дуже-дуже зраділа, коли знайшла в цій коробці ляльку Barbie, про яку давно мріяла...

Дівчинка швиденько закрила цю коробку та трапила на ще одну коробочку - зелену... А там - багато-багато усіляких смаколиків, які дівчинка дуже полюбляла...

Радісна Аліса обережно закрила й цю коробочку та побігла спати.

А коли ранок наступив, батьки будили Алісу, щоб подарувати подарунки.

Подарували їй те, що вона вночі побачила... Та раптом дівчинка відчула, що у неї пропав інтерес до подарунків... Сюрпризу не сталося... День народження пройшов якось сумно і без пригод...

За кілька днів вона говорила своїм подругам: "Не дивіться, дівчата, свої подарунки заздалегідь, бо потім буде не цікаво в день народження!.."

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «День народження, Вікторія Лабунець», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "День народження, Вікторія Лабунець"