Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець 📚 - Українською

Читати книгу - "Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець"

129
0
13.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Неслухняна дівчинка" автора Вікторія Лабунець. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець» була написана автором - Вікторія Лабунець, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила собі на світі дівчинка на ім’я Маргарита. Вона ніколи не слухала свою маму і росла вередливою і нечемною.

Якогось дня мама з Маргаритою пішли на прогулянку.

Коли вони прийшли на дитячий майданчик, мама сказала :

- Дивися, доню, не виходь з майданчика - поруч дорога!

Маргарита криво усміхнулася та пішла гратися.

Дівчинка була великою капризухою, тож скоро їй набрид майданчик, і вона, не довго думаючи, побігла до сусіднього двору, де жила її найкраща подруга.

Все б нічого, та шлях її перетинала дорога, де саме в цей час був жвавий рух, а світлофор стоїть на наступному перехресті.

Маргаритка, не дивлячись по сторонах, вискочила на дорогу...

На щастя, мама встигла врятувати донечку, і біди не сталося. Але ж трапитись могло все, що загодно.

Дівчинка була налякана, тож мама повела її до лікаря. Після огляду він запенив, що з Маргаритою усе гаразд, і можна бути спокійними.

Додому дівчинка йшла, міцно тримаючи маму за руку. А вдома доня обняла маму за шию і тихо промовила: "Мамусю, я завжди-завжди буду тебе слухатись!"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Неслухняна дівчинка, Вікторія Лабунець"