Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський 📚 - Українською

Читати книгу - "Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський"

69
0
19.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Правда буває гірша за неправду" автора Василь Сухомлинський. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський» була написана автором - Василь Сухомлинський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Мама послала Сергійка до сусідів позичити солі. Сергійко довго не повертався. Уже й борщ закипів, а його немає. Нарешті прийшов, приніс у банці солі. Мама й питає:

– Чого це ти так довго ходив?

– А я снідав, – каже Сергійко.

– Як снідав? – дивується мати.

– А вони запросили мене снідати...

– І що ти їм відповів?

– Нічого... Сів і поснідав.

– Який же ти нечемний, Сергійку! – розгнівалася мити. – Требо було сказати: дякую, я не голодний.

– Але ж мені дуже їсти хотілося... Сказати – не голодний... Це ж неправда. Хіба ж неправду можна говорити?

– Правда іноді буває гірша за неправду, – каже мати.

А Сергійко тепер думає: як же це так?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Правда буває гірша за неправду, Василь Сухомлинський"