Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Непомітне золото, Олена Швець-Васіна 📚 - Українською

Читати книгу - "Непомітне золото, Олена Швець-Васіна"

73
0
24.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Непомітне золото" автора Олена Швець-Васіна. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Непомітне золото, Олена Швець-Васіна» була написана автором - Олена Швець-Васіна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Непомітне золото, Олена Швець-Васіна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

– Кузя, Кузя!!! – Лесик вискочив з під’їзду, та його улюблене кошеня Кузя наче крізь землю провалилося.

Двір був порожній. Навіть бабусь на лавчині, в яких можна було спитати куди побігло кошеня, не було. Від безвиході Лесик заплакав.

– Не рюмсай!!! – почув хлопчик за спиною.

Від несподіванки Лесик перестав плакати й озирнувся. На нього дивилась мітла двірника Петра Івановича! Двірника, якому хлопчик часто казав, що скоро його замінить робот.

– Мене Дряпкою звати, – посміхнулась мітла.

– Кузя пропав… – знову захлюпав носом Лесик, – а якщо він побіг на проспект а там машин скільки…

– Знайдем твого малого, – заспокоїла Дряпка, – пішли!

Та Лесик зробив лише кілька кроків, як його ледве не збив з ніг величезний котяра. Десь за гаражами неподалік почулось грізне собаче гарчання.

– Знову ти, Васько, бешкетуєш! – грізно насупила брови мітла, – Я ж тільки двір підмела, а ти он купу торішнього листя порозгрібав та порозкидав повсюди!

– Та собака перший мене зачепив , я й тікав від нього, – винувато опустив очі кіт, зиркаючи десь в небо.

– Ну гаразд… З тобою ще Іванович побалакає!.. Ти малого не бачив на проспекті?

– Ні… – кіт позіхнув, – може, горобчик Цвінька щось бачив.

– Цвінька, Цвінька, де ти там?! – гукнула мітла.

– Він за гаражі дременув… – зацвірінькав дорослий горобець, приземлившись на лавчину.

– А там Рябко хазяйнує!!! – перелякано наїжачивсь кіт.

– Біжим!!! – наказала Дряпка.

Вони добігли до заростів кропиви. Й Лесик перелякано зупинився. Він згадав, як у бабусі в селі його боляче подряпала кропива, наче ошпарила кип’ятком.

– Кося! Кося, де ти там?! – покликала мітла.

– Я тут! – поряд з’явилась Коса. Вона раз-другий крутнулась, й кропива лягла, пропускаючи Дряпку й Лесика далі.

– Допоможіть!!! Рятуйте!!! – Лесик почув голос Кузі десь вгорі.

Хлопчик підняв голову й побачив котика на гаражі. Здоровенний собака став на задні лапи й гавкав, розбризкуючи слину злості. Здавалось, от-от – і він схопить бідненького Кузю за хвостика.

– Не можна так з малими!!! – гаркнула Дряпка.

– Та я тільки хотів допомогти йому злізти! – Рябко сів й приязно махнув хвостом, – мене ж ще малим двірник Іванович колись з цього гаражу зняв…

– А мені лапу вилікував, коли мене дверима придавило… – муркнув Васько.

– Він знайшов мою маму… – додав Цвінька, – Як я з гнізда випав…

– А я з нього сміявсь… – Лесик винувато опустив очі, притискаючи Кузю до грудей. – І з вас… – хлопчик поглянув на Дряпку й Косю, – Казав, що вас потрібно здати до музею… А Ви ж робите наш двір таким чистим!

– Звичайно… – посміхнулась Дряпка, – Ні в одній комп’ютерній грі немає мітли…

– Й коси не знайдеш! – дзенькнула Кося.

– То виходить, ми всі, й Іванович, нікому не потрібні?! – кашлянула Лопата, підійшовши до гурту.

– Ні!!! – гаряче заперечив Лесик, відчуваючи ласкаве муркотіння свого маленького друга Кузі, – Як би не ви…

– Робота замість мене вже змайстрував?

Хлопчик обернувся. Двірник Петро Іванович стояв поряд й посміхався у вуса.

– Двірники незамінні! – посміхнувся й собі Лесик. – Не все те золото, що сяє…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Непомітне золото, Олена Швець-Васіна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Непомітне золото, Олена Швець-Васіна"