Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко 📚 - Українською

Читати книгу - "Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко"

47
0
25.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Хто мій найкращий друг?" автора Євген Дмитренко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко» була написана автором - Євген Дмитренко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У старому лісі, між високих хвойних дерев, знаходиться школа для звіряток. А у тій школі навчаються дітки багатьох усіляких тваринок: лисичок та вовків, зайчиків та хом’ячків, білочок та черепашок... І є в тій школі вчителі, які вчать писати та читати; є директор та завуч, коридори та класи, зошити та книги, уроки та перерви... і все-все-все інше, що є у звичайних школах.

І от якось на уроці, запитав вчитель у першокласників, хто їхній найкращий друг, і всі вони одразу почали вигукувати.

- Мій найкращий друг Антон, ми з ним граємо у бадмінтон! — сказав маленький сірий вовк Степан.

- Моя подруга Іринка, дала мені мандаринку! — мовила руда білочка Катерина.

- А у мене, а у мене, найкращий друг хом'як Євгене! — вигукнуло мишеня Михайло.

Всі, всі, всі розповіли про своїх друзів, окрім одного маленького зайчика Івана.

- Ну що, Іване, а хто твій найкращий друг? — запитав вчитель.

Усі звірята притихли, бо ж цікаво стало, адже з Іваном, через його на-а-айдовші вуха у класі, ніхто не хотів товаришувати.

Підійнявся зайчик, подивився на однокласників, та й мовив:

Хто мій найкращий друг? Найкращий друг це тато!

Кращого не знайдеш — татко, він як свято!

Кожен день його чекаєш, кожен день йому радієш,

Коли поряд — обіймаєш й довгі вуха свої грієш.

Він приходить пізно та йде з дому рано.

Але тато завжди поряд, коли мені погано.

Міцно обійме сина, з краплиною сльози.

Кращих друзів не знайти, ніж наші батьки.

Хто мій найкращий друг? Найкращий друг — матуся!

Поряд з ненькою рідненькою, я нічого не боюся!

Ні темряви в ночі, ні зливи за вікном,

Я відчуваю захист під маминим «крилом».

І хоч я вірних друзів у класі не знайшов,

Я знаю, що завжди зі мною мамина любов.

Вона обійме сина, з краплиною сльози.

Кращих друзів не знайти, ніж наші батьки.

І тоді, інші звірята поаплодували зайчику, бо ж кожен з них любив своїх батьків. Усім їм стало соромно, через те, що вони не хотіли товаришувати з ним.

Від тоді, у зайчика, з’явилося дуже багато нових надійних друзів.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хто мій найкращий друг?, Євген Дмитренко"