Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька 📚 - Українською

Читати книгу - "Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька"

109
0
27.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як Бодя до теплої країни приїхав" автора Еліна Заржицька. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька» була написана автором - Еліна Заржицька, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Скучив мавпеня Мишко за козенятком Бодею. Дуже йому Бодю побачити захотілось. Він подзвонив козеняті й запросив у гості.

Зраділо козеня і швиденько зібралось до теплої країни. Приїхав. Мишко його радо зустрів, пригостив бананами й кокосами. Потім мавпеня зібралося мити посуд.

– Почекай, – каже Бодя. – Біля пальми погуляй. Але далеко не йди. Бо у нас тут небехпеки на кожному кроці.

– Так-таки небезпеки? – не вірить козеня.

– Нехай не на кожному, – погоджується мавпеня. – Тільки все одно, треба знати, як у теплій країні правильно поводитись. І пішов на кухню.

Бодя покрутився біля пальми, все роздивився. Потім побачив трішки далі дерево незнайоме. На його вітах висіло щось, схоже на ковбасу. Підійшов Бодя до дерева, зірвав плід, відкусив, пожував… Скривився й сказав:

– Фу, як несмачно!

Озирнувся: де б його рота прополоскати? Побачив неподалік озеро. Підійшов, озирнувся та й зайшов по коліна у воду. А там його хтось за ніжку – хап!

– Ой-ой! Допоможіть! – скрикнув Бодя.

На його крик приплив крокодильчик Рильчик. Подивився й питає:

– Це ти той Бодя, що до Мишка в гості приїхав?

– Я! – кричить козеня. – Допоможи! Бо мене зараз хтось на дно затягне!

Пірнув крокодильчик. І за мить ніжка козеняти звільнилась.

– Я вільний! – радіє Бодя. – Цікаво, що сталося?

Випірнув на поверхню Рильчик і пояснив Боді, що то тато крокодил ледь козеня не вполював

– З’їсти хотів, - пояснив Рильчик, – голодний дуже. Я йому пояснив, що ти – гість, тебе їсти не можна. Біжи звідси швидше.

Бодя й побіг. Біжить і бачить, що біля купи пальм пасок лежить. Чорний, блискучий!

– Подарую мамі! – зрадів Бодя.

Підбіг і тільки-но хотів підняти пасок, як він здригнувся, зашипів і над травою піднялась голова тітоньки змії – Чорної Мамби.

– Ти хто? – питає Мамба.

– Я – козеня Бодя, приїхав до Мишка в гості, – тремтячим голосом відповідає Бодя.

– Фу, який необережжжний! – шипить Мамба. – Ще б трішшшки, і я тебе б вкус-ссила. Чому сам вешшштаєшся? Де Мишшшко?

– Тут я! – до них підскочило засапане мавпеня. – Ти де запропав? Я тебе шукаю, а ти…

– Пішли звідси! – заблагало козеня. – Тут лячно!

– Не бійся! Я з тобою! Але ж, чому ти мене не послухався? Чому сам пішов?

– Я більше не буду! – тільки й відповіло козеня.

А ввечері Боді стало зле. З’ясувалось, що то після плодів ковбасного дерева, які козеня пожувало. Не можна було їх їсти.

Довго ще Бодя гостював у Мишка. Але більше без дозволу нічого не їв і наодинці не гуляв. Ще й друзям своїм заприсягався розповісти. І розповів. А ви як думали?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як Бодя до теплої країни приїхав, Еліна Заржицька"