Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Стояла собі хатка, Наталя Забіла 📚 - Українською

Читати книгу - "Стояла собі хатка, Наталя Забіла"

72
0
28.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Стояла собі хатка" автора Наталя Забіла. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Стояла собі хатка, Наталя Забіла» була написана автором - Наталя Забіла, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Стояла собі хатка, Наталя Забіла" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Стояла собі хатка –

дірявий чобіток.

А в ній жила бабуся,

що мала сто діток.

Така була сімеєчка,

сімеєчка мала!

Ніяк із нею впоратись

бабуся не могла.

Пішла бабуся на город

по моркву й буряки,

пішла вона до пекаря

по хліб та пиріжки.

А сто дітей – не ледарі,

пішли збирати хмиз.

Усі взяли по гілочці

й набрали цілий віз!

Води взяли по крапельці

і повний казанок!

І наварили борщику

бабуся й сто діток.

А потім сто цеглинок

вони принесли вмить,

і склали з них будинок,

і стали в ньому жить.

А потім сто зернинок

поклали в землю в ряд.

І виросли з них квіти,

і став квітучий сад!

А якби та бабуся

не мала сто діток,

була б і досі хатка –

дірявий чобіток!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Стояла собі хатка, Наталя Забіла», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Стояла собі хатка, Наталя Забіла"