Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Поросятко захворіло, Грицько Бойко 📚 - Українською

Читати книгу - "Поросятко захворіло, Грицько Бойко"

131
0
29.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Поросятко захворіло" автора Грицько Бойко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Поросятко захворіло, Грицько Бойко» була написана автором - Грицько Бойко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Поросятко захворіло, Грицько Бойко" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Поросятко захворіло,

Бо ніколи рук не мило,

Їло яблука гнилі,

Що валялись на землі.

І болить живіт у нього,

Маму зве на допомогу.

Стогне, гратися не хоче,

Плаче навіть серед ночі.

Мама-свинка воду гріє,

Варить ліки з деревію.

Й каже мама-свинка:

– Ось послухай, синку:

Щоби не хворіти,

Руки треба з милом мити.

Мий всі овочі та фрукти,

Тільки свіжі їж продукти,

І тоді, моє свинятко,

Буде в тебе все в порядку.

– Звідки взялися хвороби?

– Їх створили злі мікроби.

Це маленькі злодіяки,

Хулігани, розбишаки,

Що живуть усюди,

Де є повно бруду:

У болоті і в грязюці,

У смітті та у пилюці,

Під брудними нігтями,

Пазурами й кігтями.

Той, хто руки не помиє,

Їх ковтне та захворіє.

Тож усім малятам

Слід запам’ятати:

Будемо вмиватися,

Митися, купатися –

Повтікають всі мікроби,

Разом з ними і хвороби!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Поросятко захворіло, Грицько Бойко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Поросятко захворіло, Грицько Бойко"