Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ми збираємось в політ, Грицько Бойко 📚 - Українською

Читати книгу - "Ми збираємось в політ, Грицько Бойко"

80
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ми збираємось в політ" автора Грицько Бойко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ми збираємось в політ, Грицько Бойко» була написана автором - Грицько Бойко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ми збираємось в політ, Грицько Бойко" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Ми сідаєм до ракети,

Щоб відкрить нові планети.

Іграшки за нами вслід:

Хочем також у політ!

Одягайся, лялько Людо,

Бо в польоті зимно буде.

Не забудь про рукавички

І закутай шарфом личко.

Зайчик скаче:

– Любі діти!

Хочу з вами я летіти.

На ракеті спритно

Утікать від вовка!

Сірі мишки засміялись:

– Ми літали – не боялись.

Висота – красота:

Аніякого кота!

А ведмедики-близнята

Теж бажають політати,

Щоб у небі подивиться,

Де Велика Ведмедиця.

– Між зірок, – пищать білчата, –

Хочем рік Новий стрічати.

Назбираєм там для всіх

Ми горішків золотих.

Двом собачкам наш Тодось

Шлеми одягає...

Шкода: «Ракета» – пилосос,

В небо не злітає.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ми збираємось в політ, Грицько Бойко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ми збираємось в політ, Грицько Бойко"