Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Борсук та равлик, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Борсук та равлик, японська казка"

59
0
06.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Борсук та равлик" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Борсук та равлик, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Борсук та равлик, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Ця історія сталася дуже давно. Борсук вирішив відвідати древній храм Ісе й запросив Равлика скласти йому компанію. Той охоче погодився, і приятелі вирушили в мандри. Кілька днів вони блукали мальовничими горами, засніженими рівнинами й долали небезпечні лісові хащі та швидкі потоки, які володарка Зима зупинила крижаним подихом.

І ось нарешті у променях уранішнього сонця подорожні побачили прекрасний храм і затамували подих від захоплення.

– Друже, ти ледве ноги пересуваєш! – обурився нетерплячий Равлик. – Якщо не поквапишся, й до вечора не дістанемося. А чи не побігти наввипередки?

– Обожнюю змагання, – підстрибнув на місці Борсук, передчуваючи легку перемогу.

– На старт! Увага! Руш! – вигукнув молюск і крадькома вчепився за кінчик хвоста суперника.

Пухнастий стрімголов помчав уперед. А коли сили полишили його, підбадьорливо прошепотів:

– Ото буде сором, якщо програю!

І побіг іще швидше.

За кілька хвилин Борсук зупинився біля воріт церкви та полегшено зітхнув:

– Я – переможець!

А за мить, забувши про втому, пухнастий на радощах закружляв, махнув хвостом, зачепив кам’яні сходи, й раптом почулося:

– Крак!

Це Равлик не втримався за хутро й полетів униз. Малюк не розгубився й вирішив схитрувати:

– Обережно, друже! Уже давно тут відпочиваю, а ти спізнився, та ще й мало не пристукнув хвостом.

Хіба міг бешкетник зізнатися, що програв?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Борсук та равлик, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Борсук та равлик, японська казка"