Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Зникла голка, новозеландська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Зникла голка, новозеландська казка"

40
0
07.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зникла голка" автора новозеландська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зникла голка, новозеландська казка» була написана автором - новозеландська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Зникла голка, новозеландська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного разу курку запросили на бенкет. Перната відразу збагнула, як справити незабутнє враження на гостей – пошити розкішну сукню. Не гаючи часу, квочка попрямувала до крамниці. Там уважно роздивлялася весь товар: розгортала, смикала та крутила. Урешті-решт примхлива відвідувачка вибрала яскраво-червону тканину й, задоволена, покрокувала додому.

Коли курка розгорнула покупку, то пригадала, що забула придбати голку.

– Що ж робити? – засмутилася перната. – Крамниця, мабуть, уже зачинена.

Квочка сіла на лавку й заплакала, дорікаючи собі за неуважність. Та несподівано бідолаха підстрибнула на місці:

– Чому ж одразу не збагнула? Можна позичити голку в сусідки.

Пташка перестрибнула через паркан і постукала у двері, та ніхто не відчинив. Не втрачаючи надії, розумниця побігла далі, але й там нікого не було вдома. Коли квочка зазнала третьої невдачі, почула над головою чийсь крик:

– Куху! Куху!

Поглянувши вгору, курка побачила папанго.

– Куди так поспішаєш, подруго? – поцікавився птах. – Перепочинь, бо ледве дихаєш.

– У мене обмаль часу. Запросили на свято, тому хочу пошити сукню,аголки немає, – пожалілася квочка. – Вирішила позичити в сусідок, але ніхто не відчиняє. Не щастить!

– Не журись. Охоче допоможу. Візьми мою голку.

Щедрий товариш попрямував додому й невдовзі приніс обіцяне.

– Навіть не знаю, як віддячити за таку послугу. Ввечері неодмінно поверну, – запевнила перната.

Щойно за приятелем зачинилися двері, курка взялася до роботи. Коли залишилося кілька останніх стібків, швачка загубила голку. Бідолашна порпалась у траві, заглядала під лавку та шукала під кожним камінчиком, але марно.

Невдовзі в шибку постукав папанго, вимагаючи повернути позичене. Опустивши очі, квочка винувато зізналася, що сталося. Як тільки не вибачалася пташка, приятель не поступався й наполягав:

– Натомість віддай щось інше!

– У мене ж більше нічого немає! – розвела крилами перната.

– Мабуть, навмисне сховала голку, хитрунко! – заволав товариш і гримнув дверима.

Відтоді курка та папанго не дружать. Коли птах кружляє над селом, невдоволено кричить:

– Філу! Куху!

Так він вимагає повернути борг. А квочка й досі розгрібає лапами землю – намагається відшукати зниклу голку. *Папанго – чорна качка.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зникла голка, новозеландська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зникла голка, новозеландська казка"