Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Лапту і Джапту, індіанська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Лапту і Джапту, індіанська казка"

35
0
07.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Лапту і Джапту" автора індіанська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Лапту і Джапту, індіанська казка» була написана автором - індіанська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Лапту і Джапту, індіанська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного ранку від лоскоту сонячного промінчика у джунґлях прокинулася мавпочка, на ім’я Лапту.

Солодко потягнувшись, вона смикнула за хвіст сусідку Джапту, яка неподалік дрімала на гілці.

– Прокидайся, сонько, час снідати! – вигукнула бешкетниця й управно зістрибнула на землю.

Позіхаючи, Джапту неквапом сповзла з дерева й дорікнула:

– Сон корисний для здоров’я, а ти даремно розбудила.

– Годі скиглити, – перервала подругу Лапту. – Вчора бачила чудове місце, де росте багато бананів. Ходімо хутчіше.

Невгамовні мавпочки обожнювали ці плоди. Мабуть, десь прочитали, що завдяки фруктам можна стати спритним і вродливим.

За кілька хвилин хвостаті дісталися галявини. Між листям гойдалися величезні ґрона стиглих бананів. Голодні подруги зірвали кілька кетягів, умостились у затінку й понапихали повні щоки ласощів. Удосталь посмакувавши, вже збиралися повертатися додому, аж раптом схаменулися: хіба можна залишати фрукти напризволяще?

– А що як забрати плоди з собою? – запропонувала Джапту.

– Але не маємо торби, – почухала потилицю сусідка.

Кмітлива бешкетниця озирнулася довкола й помітила під кущем колючий, схожий на кулю предмет.

– Те що треба! – захоплено вигукнула розумниця й обережно, щоб не подряпатися, схопила знахідку.

Подруги нарвали плодів і нанизали їх на довгі голки.

– Запасів вистачить надовго, – раділи непосиди.

Аж раптом куля заворушилась, а між колючок з’явилися чотири крихітні лапки. Мавпочки з переляку сховалися в кущах і здалеку позирали, що ж буде далі. А голчастий клубочок підстрибнув, покрутився та зник у хащах, залишивши невгамовних подруг ні з чим.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лапту і Джапту, індіанська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лапту і Джапту, індіанська казка"