Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Сонько Нетаро, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Сонько Нетаро, японська казка"

96
0
11.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сонько Нетаро" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сонько Нетаро, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Сонько Нетаро, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила собі колись жінка з ледачкуватим сином, який тільки те й знав, що вештатися по селу й спати, а через те люди прозвали його Соньком.

Мати не знала, що з ним робити.

– Слухай, Нетаро, ти вже дорослий. Годі тобі гуляти, час і до роботи братися,– нагадувала вона.

– Мамо, я саме думаю про це,– відповідав син і, наївшись досхочу, лягав спати.

Та от одного дня, коли мати вирушала до міста продавати вугілля, Нетаро попросив купити йому шапку та кімоно.

Мати послухала сина, бо подумала: може, він нарешті візьметься за розум.

І от Нетаро одягнув кімоно, надів шапку, напудрився так, щоб люди не впізнали, і, пробравшись нишком у дім сусіди-багача, заховався за божницею.

Настав вечір. Якраз тоді, коли багачева родина вечеряла, у кімнату вскочив Нетаро і нагнав на них великого страху.

– Хто ти? – запитали його.

– Мене послав бог – охоронець вашого роду. Велів, щоб ви віддали свою доньку заміж за сусідського парубка Нетаро,– відповів він, змінивши голос. – Бо інакше добра не ждіть.

По цих словах Нетаро вибіг з дому.

У домі багача зчинився переполох: як же віддати єдину доньку за ледаря? Але не було іншої ради, і вдосвіта багач вирядив слугу до матері Нетаро.

– Попроси від мене, щоб Нетаро погодився стати моїм зятем.

Мати розгубилася.

– Та що ви! Ми ж такі бідні! Де ж нам родичатися із заможними людьми,– відмовлялася вона. Але майбутній тесть наполягав, щоб Нетаро таки одружився з його донькою – мовляв, його багатства на всіх вистачить, і мати нарешті здалася.

Багач запросив теслярів та штукатурів, і незабаром замість халабуди у дворі Нетаро стояв гарний будинок. А потім було скликано людей і справлено гучне весілля.

Розповідають, начебто Нетаро сказав тоді матері:

– От бачиш, мамо, яка в мене розумна голова!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сонько Нетаро, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сонько Нетаро, японська казка"