Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як простий хлопець став царем, тибетська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як простий хлопець став царем, тибетська казка"

107
0
08.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як простий хлопець став царем" автора тибетська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як простий хлопець став царем, тибетська казка» була написана автором - тибетська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як простий хлопець став царем, тибетська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Давним-давно біля найглибшого у світі озера жив хлопець, на ім’я Коромисло. Він тільки те й робив, що працював на короля Онуса, носячи йому цілими днями воду. І хоча ввечері парубок приходив додому геть виснаженим, проте відчував себе найщасливішим, бо праця на рідній землі була найкоштовнішим скарбом. За часів цього правителя багато людей полишали власні домівки, виїжджаючи до інших королівств на пошуки кращого життя, оскільки володар вимогливо ставився до підлеглих. Із Коромисла кепкували, проте хлопець не звертав жодної уваги. Сподівався, що настане час, коли все зміниться. Одного дня, повертаючись лісом із палацу, парубок почув дивні звуки. Підійшовши, побачив маленьку білочку. Проте не звичайну, а золоту. Сердешне звірятко зачепилося за гілочку й ніяк не могло вивільнитися. Хоча сяюче хутро безжально сліпило очі, юнак усе-таки допоміг безпомічній тваринці. – Дякую, добрий парубче, – радісно сказала білочка. – Міг би мене дорого продати, але відпустив. Прийде час і зроблене добро повернеться до тебе. Після дивної пригоди Коромисло повернувся додому весь у роздумах. Ні, він не жалкував про незвичайне звірятко. Просто з’явилося гостре відчуття, що настав час щось міняти. Наступний ранок приготував ще один сюрприз. Пішли чутки, ніби правитель для іноземних гостей придумав нову розвагу. Всі мешканці королівства зібралися біля палацу, щоб дізнатися про веселощі. – Оголошую початок змагань! – мовив, вийшовши на подвір’я, володар. – Мої гості стежитимуть за учасниками й оголосять переможця! Люди почали перешіптуватися… Впевнений, що жодному сміливцю не виграти, Онус додав: – Записатися можуть усі бажаючі. Вартість участі – три монети. Переможець візьме принцесу за дружину, а з часом стане правителем моїх земель. «І поповню державну скарбницю, й гостей повеселю», – міркував собі хитрун. Коромисло вирішив і собі спробувати. – Потрібно, не зупиняючись, винести відра з водою на он ту гору, – і король вказав на круту скелю, яка височіла якраз перед хоромами правителя, то ж гості без особливих зусиль спостерігатимуть змагання. Ось і старт! Кожен учасник намагався якомога швидше дістатися вершини, проте… навіть найдужчі, не долаючи й половини шляху, знесилено падали. Правитель уже було зрадів, що зумів обдурити всіх, але тут побачив Коромисла. Водонос рухався повільно, але впевнено, підіймаючись якнайвище… «Я не дістануся верхівки», – втомлено подумав хлопець, вирішивши опустити відра на землю. Несподівано поруч з’явилися літаючі крила, що підняли юнака на гору. «Що це?» – перелякався Коромисло, і зібрався тікати, але з-за спини почув білчин голос: «Зроблене добро повернеться до тебе...» Гості одностайно віддали перемогу хлопцеві, адже він один дістався вершини. А король, як не кричав, як не погрожував – удіяти нічого не зміг.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як простий хлопець став царем, тибетська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як простий хлопець став царем, тибетська казка"