Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому ведмідь клишоногий, американська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому ведмідь клишоногий, американська казка"

86
0
10.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому ведмідь клишоногий" автора американська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому ведмідь клишоногий, американська казка» була написана автором - американська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому ведмідь клишоногий, американська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У тому краї, де колись відбулася ця історія, денне світило то дуже довго сяяло, то раптом зникало, й наставала довга-предовга ніч.

От і посперечалися лісові звірі, чи потрібне сонце на небі. Денним тваринам, звичайно, хотілося, щоб воно світило завжди, а нічним хижакам лише заважало полювати.

– Коли є тепле хутро, то й без сонця чудово, – зауважила лисичка.

– А я взагалі не люблю світла, – пробубнів кріт, насунувши листочок клена на голову.

– Що ви таке кажете?! – занепокоїлася білочка. – Без сонця природа загине!

Слухаючи суперечку, ведмідь запропонував:

– Зіграймо в парне-непарне! Хто переможе, той і забере сонце та вирішить, що з ним робити.

Порадилися й довірили суддівську справу койоту та сові. Сірий спостерігав за денними звірами, перната – за нічними. Отож дістали камінчики для гри та сховали під лапами. Підготували дванадцять паличок для суддів, аби ті вели рахунок. Розклали приладдя на великому пласкому камені й розпочали.

Ох, і довго тривало змагання! Спочатку камінчики ховала денна команда. І звірі так спритно та завзято передавали їх одне одному, що сумнівів не залишалося: переможуть світлолюбні! Аж раптом кріт, який грав за нічну команду, правильно визначив, що камінчики в мухоловки та яструба. Настала черга вгадувати денним тварини.

Щастя всміхалося то одним, то іншим. Здавалося, що грі не буде кінця. Звірі так захопилися, що не помітили, як небесне світило почало підніматися все вище й вище. Сонечко аж знудилося від довгої гри й, позіхнувши, визирнуло з-за дерев, розправило промінчики й почало лоскотало хижаків.

Першим примружився ведмідь. Клишоногий грав за нічних звірів, і від довгого сидіння на колоді в бідолашного заніміли лапи. А тут ще й спекотно стало, довелося здорованю зняти черевики!

Побачило те сонечко, весело засміялося й застрибало по звірячих носах і спинах. Довелося нічній команді ховатися від палючих променів.

Першим покинув галявину койот. За ним, спотикаючись, побіг кріт. Погубивши камінчики, залопотіла крильми сова. Ведмідь так поспішав за друзями, що взув правий черевик на ліву лапу, а лівий – на праву. Шкутильгаючи, бідолаха чимдуж тікав у лісові хащі.

– Зачекайте! – кричав, перевалюючись з однієї лапи на другу.

Відтоді велетень так і ходить, за що друзі прозвали його клишоногим.

Жодна команда звірів не стала переможцем у грі за сонце, тому день і ніч приходять до нас по черзі, а кожна тварина полює тоді, коли їй зручно.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому ведмідь клишоногий, американська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому ведмідь клишоногий, американська казка"