Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Найкращий скарб, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Найкращий скарб, японська казка"

60
0
14.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Найкращий скарб" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Найкращий скарб, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Найкращий скарб, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись давно жив могутній цар, який обожнював коштовні та незвичайні речі. Пасок бога грому, жмуток шерсті бородатого лева, безсмертний папуга – це лише крихітна частка тих незліченних скарбів, які ховав у величезній коморі повелитель.

Володар дуже пишався незвичайною колекцією, тому обережно діставав цінності, здмухував пилинки, милувався й задоволено шепотів:

– Яке щастя, що ця фантастична річ належить мені!

Коли навідувалися гості, цар не втрачав нагоди похизуватися коштовностями. А найчастіше вихвалявся золотим півником. Хоча птах був виготовлений із металу, рухався, наче живий, і щоранку тричі співав: «Кукуріку!»Правитель мав вісім слуг, які також збирали дивакуваті речі. Отож одного дня володар покликав робітників і повідомив:

– Завтра влаштовую змагання. Хай кожен принесе найрідкісніший скарб. Переможець отримає скриню золота та сувій найтоншого шовку.

Почувши новину, чоловіки радісно загомоніли.

– Конкурс коштовностей! Як ориґінально! – вражено вигукнув один.

– Певен, що отримаю нагороду! – зухвало промовив другий.

– Мабуть, жартуєш! – зареготав третій суперник. – Переможцем буду я!

Сперечаючись, слуги розійшлися по домівках.

Наступного дня у призначений час у розкішній залі король чекав на робітників.

Незабаром завітав перший із них і пихато простягнув кіготь дракона. Другий – корону Феї ельфів, третій – Відьмин ліхтар. Четвертий хизувався чоботами для горобця, п’ятий показав пір’я Вогняного птаха, шостий дістав із торбинки килим-літак, а сьомий – сукню Веселки.

– Чому ваш приятель запізнюється? – насупився суворий правитель. – Почекаймо трошки, й визначу переможця.

– Може, щось трапилося? – захвилювався найстарший слуга.

– Мабуть, не має, чим здивувати, – припустив бородань.

– Авжеж! Шкода… – поспівчував третій.

Доки суперники перемовлялися, до кімнати зайшов восьмий слуга. Він зняв капелюха та низько вклонився:

– Ваша величносте, вибачте за спізнення.

– Пусте! Швидше покажи, що приніс, – нетерпляче потер долоні цар.

– Але… – ніяковіючи, зізнався чоловік, – не маю рідкісної коштовності. Довго мізкував, що прихопити сьогодні. Тому взяв найзвичайнісінький скарб.

– Хіба це можливо? Дивина! – вражено вигукнули присутні.

– Залишив коштовність біля воріт.

– Неси хутчіше! – наказав правитель.

За кілька хвилин разом із чоловіком до зали вбігли чотири гарненькі дівчинки та чотири чудових хлопчика. Малюки стали парами та ввічливо вклонилися. Кімната засяяла від усміхнених дитячих облич.

– Отакої! – зітхнув король. – Справді, діти – найдорожчий скарб, поряд із яким коштовності й дива – сміття. Вітаю з перемогою!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Найкращий скарб, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Найкращий скарб, японська казка"