Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Польдіно та суддя, італійська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Польдіно та суддя, італійська казка"

65
0
15.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Польдіно та суддя" автора італійська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Польдіно та суддя, італійська казка» була написана автором - італійська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Польдіно та суддя, італійська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив колись безпритульний убогий хлопець Польдіно. Якось за весь день не вдалося заробити бідолашному навіть кусня хліба, тому голодним улігся на морському причалі та й заснув.

Сниться сердешному, що запрошений на пишний обід.

Раптом хлопець ненароком зірвався вниз та упав прямо у великий парусний човен, завантажений яйцями.

Страшенний тріск розбудив хазяїна судна, котрого за кучеряву бороду прозвали Барбариччо.

– Телепню, ти мене розорив! – трясучись від злості, закричав багатій. – Заплатиш за все сповна!

– Але ж не маю і копійчини... – несміливо відказав юнак.

– Яке мені до того діло? Ходімо до судді! Він уже знайде спосіб примусити тебе розплатитися.

Дорогою кмітливий Польдіно підібрав камінь і загорнув у носову хусточку. От прийшов хлопець разом із хазяїном човна до суду, стоїть собі та спокійнісінько чекає. Нарешті узялися до розгляду справи.

Коли суддя задавав Польдіно якесь запитання, той у відповідь показував камінь, загорнутий у хустку.

Чиновнику здалося, що хлопець хоче його підкупити.

Він почухав за вухом, чихнув та ухвалив такий вирок:

– Оскільки Польдіно розбив вантаж Барбариччо, нехай власник товару, у свою чергу, стрибне з причалу в човен та перечавить яйця, котрі купить Польдіно.

Проте хазяїн судна боявся, що, плигнувши з місточка, зламає шию. Багатій тихцем запропонував бідному парубкові сто золотих монет, аби лиш той не примушував його стрибати.

Хлопець погодився.

Коли всі розійшлися, суддя покликав Польдіно:

– Ну, що там у тебе в хусточці? Покажи-но.

Розгорнув вузлик, – аж там звичайнісінький камінь.

– Як?! Я тебе виправдав, а ти, негіднику, даєш камінь?! Чому?

– Тому, – спокійно відповів хлопець. – Якщо суддя совісний, то не повинен вимагати хабара, коли ж несправедливий, то ні на що, крім каменя, не заслуговує.

Чиновник так розгубився, що нічого не зміг на те сказати. Не знайшов хабарник відповіді й понині.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Польдіно та суддя, італійська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Польдіно та суддя, італійська казка"