Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому змії їдять жаб, малагасійська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому змії їдять жаб, малагасійська казка"

105
0
24.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому змії їдять жаб" автора малагасійська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому змії їдять жаб, малагасійська казка» була написана автором - малагасійська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому змії їдять жаб, малагасійська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Якось зустрілися змія та жаба.

– Потоваришуймо, – запропонувала мала. – Ти велика, а я – крихітна. Ось і допомагатимемо одна одній. За допомогою довгого гнучкого тіла діставатимешся будь-яких висот, я ж пролазитиму туди, куди не зможеш! А ще голосно квакатиму – це завжди стане у пригоді.

– Гаразд, – просичала плазунка.

– Ось тільки перш ніж стати добрими друзями, потрібно випробувати власні сили, – продовжила жабка. – Позмагаймося в перегонах, аби переконатися, чи зможемо впіймати одна одну.

– Якщо буду спритнішою, – примружила очі змія, – станеш моїм обідом.

– Добре, подружко. Ти старша – тікай першою.

Змія ґраційно вигнулась і з силою кинула гнучке тіло вперед… Жаба так і не змогла її впіймати.

– Нічого собі швидкість! Ти рухаєшся блискавично! – захоплено проквакала зелена. – Зараз моя черга.

Підібравши перетинчасті лапки, незграбно застрибала звивистою стежиною, та вже на четвертому кроці задні кінцівки опинилися в роті плазунки.

Змія аж засичала від задоволення, уявляючи смачний обід.

– Не ковтай мене, не треба! – голосно заквакала зелена. – Трішечки роззяв рот і скажи: «А-а-а…»Змія послухалася, та лише промовила звук, як квакушка миттю кинулася до води. Навіть плазунка здивувалася такій спритності.

– Яка розумниця! Хитра та швидка! Саму змію перехитрила! – тішилися жабчині подруги у ставку.

Не пробачила плазунка зеленій такої образи. Зібрала родичів і сказала:

– Їжте жаб, де б не зустріли. Навіть якщо животи повні, ковтайте зелених квакш стільки, скільки подужаєте! Тільки так зможемо стерти образу!

Відтоді найкращі ласощі змій – жаби.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому змії їдять жаб, малагасійська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому змії їдять жаб, малагасійська казка"