Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Олень і вовк, естонська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Олень і вовк, естонська казка"

60
0
27.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Олень і вовк" автора естонська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Олень і вовк, естонська казка» була написана автором - естонська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Олень і вовк, естонська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Якось один добрий олень надумав вирушити в мандри. Попрощався зі своїми знайомими звірятами та й пішов світ за очі. Довго він блукав темними та великими лісами, коли раптом почув якийсь незнайомий голос, що благав про допомогу. Олень одразу озирнувся й помітив, що старезне дерево, зламавшись, упало на сірого вовка.

– Як же таке могло трапитися з тобою? – поцікавився кремезнорогий.

– Ох, – зітхнув сіромаха, – не питай, а краще допоможи мені вибратися звідси.

– Я б із радістю, та навряд чи подужаю підняти це дерево, – засумнівався олень.

– Ти хоч спробуй, – заскиглив бідолаха.

– Добре, – відповів мандрівник, підчепивши рогами величезне дерево так, аби вовк зміг вилізти.

«То все-таки я ще достатньо могутній!» – поміркувавши про себе, олень вирушив далі.

– Стій! – почув мандрівник уже знайомий голос, – ти будеш моєю здобиччю!

– Вовче, але ж я тебе витяг із халепи! – промовив у відповідь кремезнорогий.

– Так, але це не стосується справи – я хижак, тим більше голодний! – вигукнув сіромаха.

Ще довго вони сперечалися, коли раптом їхню дискусію перервав ведмідь, який бродив лісом у пошуках меду.

– Що сталося, може вам чимось допомогти? – поцікавився він.

– Так, – промовив олень і розповів гостю про все, що трапилося.

– Добре, – відказав ведмідь, – здається, я знаю, як вас розсудити. Оленю, підійми-но це дерево, ти ж, вовче, забирайся знову під нього, я хочу побачити, як це все виглядало. Звірі так і зробили.

– Ну от тепер усе стало на свої місця! Ти, сіромахо, так і будеш лежати під цим старезним деревом, адже тобі більше ніхто не захоче допомогти, а ти, кремезнорогий, іди далі куди прямував і хай тобі щастить! – усміхнувшись, проголосив ведмідь і попрямував на пошуки свого улюбленого смачного меду.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Олень і вовк, естонська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Олень і вовк, естонська казка"