Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка"

32
0
28.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль" автора кубинська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка» була написана автором - кубинська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив собі, був собі один король, і мав той король три дочки.

Якось покликав він їх до себе та й каже:

– Як ви мене любите?

Найстарша відповідає:

– Я люблю вас, тату, більше, аніж своє життя.

А середульша:

– Я люблю вас, тату, більше, ані к своє серце.

А найменша:

– Я люблю вас, тату, більше, аніж сіль.

І тоді король прогнав найменшу дочку з дому – адже вона сказала, що любить його більше, аніж сіль!

Дочка вдяглася у чоловіче вбрання та й пішла собі. Вона попросилась на службу до іншого короля, де стала доглядати його курей та індиків, а своє вбрання заховала. На третю ніч після того, як дівчина туди прийшла, один з королівських наймитів почув, що кури та індики зняли страшенний галас, вибіг з кімнати й побачив дівчину у вбранні принцеси. А кури та індики зняли шум, бо не впізнали її.

Пішов наймит до короля та й каже:

– Стережіться, бо ви взяли на службу не чоловіка, а дівчину.

– Як це дівчину? – здивувався король.

А наймит:

– Я бачив того хлопця в якомусь дивному вбранні. Але те вбрання жіноче.

Тоді король і каже:

– Піду сам подивлюся, що там таке.

Наступної ночі він підстеріг дівчину і, коли вона прийшла у вбранні принцеси, сказав:

– Підійди-но сюди. Навіщо ти так зробила?

А дівчина йому:

– Я все вам розповім, ваша величність.

– Що з тобою, дівчино, сталося? – спитав король.

– Мій батько вигнав мене з дому, бо я сказала, що люблю його більше, ніж сіль,– відповіла дівчина.

А король їй:

– Іди на кухню й приготуй сніданок.

Дівчині загадали зварити суп, але без солі. Запросив король на сніданок батька дівчини.

Коли той приїхав, накрили на стіл, і король-господар мовив до гостя:

– Запрошую вас поснідати зі мною.

– Охоче приймаю ваше запрошення.

Подавати страви доручили дівчині. Коли вона все принесла, їй звеліли стати так, щоб батько міг її бачити. Посідали за стіл, і гість аж скривився, коли ковтнув першу ложку супу.

Тоді господар і питає:

– Що таке, ваша величність? Чому ви не їсте?

А той йому:

– Даруйте, шановний господарю, але ваш суп не посолений. Тоді господар і каже:

– Дивно мені чути від вас таке. А що б ви дали, якби побачили зараз свою найменшу дочку, котра любила вас більше, ніж сіль?

І гість йому відповів:

– Свою корону.

Так король-батько повернув собі дочку і втратив корону.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Принцеса, що любила свого батька більше, ніж сіль, кубинська казка"