Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Вовк, лисиця та осел, грецька казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Вовк, лисиця та осел, грецька казка"

84
0
31.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вовк, лисиця та осел" автора грецька казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Вовк, лисиця та осел, грецька казка» була написана автором - грецька казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Вовк, лисиця та осел, грецька казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На зеленому лузі пасся осел. Його побачила лисиця – і мерщій до вовка!

– Ходімо, я покажу тобі вгодованого осла! Ото було б добре поласувати ним!

У вовка аж слинка потекла, коли він уздрів осла.

– Знаєш, що ми зробимо, вовче? – спитала лисиця.

– Що? Поміркуй гарненько, в тебе голова краще працює! – відповів вовк.

– Давай купимо човна, завантажимо маслинами й попросимо осла, щоб він був за весляра. Вийдемо у відкрите море, там його і з’їмо. Ти, вовче, діставай човна, а я піду вмовляти осла.

Вовк купив човна, завантажив його маслинами. І лисиця не забарилася – привела осла.

Вийшли вони у відкрите море.

– Як зараз тихо, гарно! – обізвалася лисиця. – Незабаром ми дістанемось до місця. Але хто його знає, що може трапитися з нами в дорозі. Чи повернемось цілі й здорові?.. Про всяк випадок хай кожен сповідається в своїх гріхах.

Почали з лисиці.

– Які маєш гріхи? – питає її вовк.

– Давила і їла курей, зайців та кролів,– зітхнувши, призналася лисиця.

– Нічого в тому поганого нема,– мовив вовк. – Ти поїдала саму лиш дрібноту на цій землі. А тепер питай мене!

– Які маєш гріхи, вовче? – спитала лисиця.

– Їв корівок, кіз, овець...

– Не біда,– урвала його лисиця,– ти поїдав дрібноту на цій землі!

Потім вовк спитав осла:

– А ти?

– Якось я перевозив капусту,– похнюпившись, мовив осел,– закортіло її покуштувати. Я повернув голову назад і з’їв один листок.

– А! – вигукнули разом лисиця і вовк. – З’їв капустяний листок, та ще й без солі, без олії! Гріх твій великий, тому ми тебе з’їмо!

– Змилуйтесь над бідним ослом! – заблагав бідолаха.

– Ні! – стояли на своєму лисиця і вовк. – Ми мусимо тебе з’їсти!

– Ну, що ж, так і буде,– сказав осел,– тільки виконайте моє останнє прохання. Коли помирав мій батько, він щось написав, на моїй правій задній підкові. Якщо ваша ласка, вовчику, прочитайте, що він там написав. Хоч перед смертю знатиму. А тоді їжте!

Осел підняв задню ногу. Тільки вовк нахилився, щоб прочитати напис на підкові, осел як хвицне його – той і блиснув у воду. Лисиця бачить таке діло – і собі в море стриб, щоб урятуватися.

Вовк і лисиця потонули. А човен з маслинами дістався ослові.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вовк, лисиця та осел, грецька казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вовк, лисиця та осел, грецька казка"