Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Кмітливий гаїтянець, кубинська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Кмітливий гаїтянець, кубинська казка"

53
0
02.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Кмітливий гаїтянець" автора кубинська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Кмітливий гаїтянець, кубинська казка» була написана автором - кубинська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Кмітливий гаїтянець, кубинська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У бараці для рубачів цукрової тростини жили поденники, серед них був один кмітливий гаїтянець.

Першого дня, отримавши зароблені гроші, він узяв глечичок і поклав туди три песо. Вночі, коли всі поснули, гаїтянець заліз у свій гамак і заходився виспівувати:

Маю я три песо в глечику,Завтра вкину ще три песо.

Якийсь пройдисвіт, що теж ночував у бараці, саме не спав, але не звернув уваги на його слова.

Другого дня. знову отримавши платню, гаїтянець узяв глечичок і поклав туди три песо. Коли настала ніч, він умостився в гамаку й знову:

Маю я шість песо в глечику,Завтра вкину ще шість песо.

Цього разу пройдисвіт подумав: «Треба розвідати, де той глечик з грішми».

Третього дня він простежив за гаїтянцем і побачив, що той ховає глечик на тростиновому полі під великою каменюкою.

Коли випала нагода, пройдисвіт засунув у глечик руку й витяг дванадцять песо.

Четвертого дня гаїтянець, радіючи з своєї завбачливості, вирішив узяти з глечика три песо, які були йому навіщось потрібні. Вийнявши глечик з-під каменя, він дуже здивувався, що всі його заощадження зникли, і подумав: «Ну, постривай, злодюго!»

П’ятого дня мали платити гроші, отож уночі гаїтянець знову заспівав:

Маю я дванадцять песо в глечику,Завтра вкину ще двадцять песо!

Пройдисвіт усе чув, тому прокинувся дуже рано й мерщій поклав у глечик гаїтянця дванадцять песо.

Увечері гаїтянець зазирнув у глечик і побачив, що перехитрив злодія. Він тайком забрав дванадцять песо й пішов собі. Тим часом пройдисвіт, заховавшись у тростинових заростях, стежив за ним. Щойно гаїтянець зник з очей, він метнувся до глечика, аби поживитися ще й тими двадцятьма песо, які гаїтянець обіцяв докласти до своїх заощаджень. Побачивши, що глечик порожній, він вигукнув:

– Ну й меткий же цей гаїтянець! Таки перехитрив мене!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кмітливий гаїтянець, кубинська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кмітливий гаїтянець, кубинська казка"