Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Озеро Залиш, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Озеро Залиш, японська казка"

130
0
10.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Озеро Залиш" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Озеро Залиш, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Озеро Залиш, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Давно колись в одному великому озері була сила-силенна коропів та карасів, а тому на його березі завжди сиділи рибалки.

Та от дивна річ: коли ввечері вони збиралися додому, звідкілясь лунав голос:

– Залиш! Залиш!

Голос наганяв на рибалок такого страху, що вони залишали снасті та улов і тікали додому. Ось чому люди назвали це озеро Залиш.

Якось чоловік на ймення Міцудзаемон, вирушаючи на рибалку, сказав:

– Хоч би скільки мені кричали: «Залиш!» – я не послухаюсь! Цілісінький день не клювало; лиш надвечір Міцудзаемону пощастило

витягти кілька рибин.

«Ну, тепер час і додому»,– подумав він і підняв кошичок з рибою. Аж тут, наче з-під землі, пролунало:

– Залиш! Залиш!

– А чого це я маю залишати рибу, якої сам наловив? – вигукнув Міцудзаемон.

По дорозі додому він зустрів вродливу молодицю.

– Пробачте, ви не продали б мені трохи риби? – спитала вона.

– Не можу. Хочу вернутися додому з гостинцем,– непривітно відповів Міцудзаемон.

Обличчя в молодиці посуворішало.

– Тож не продасте? – знову спитала вона.

– Не пролам! – відповів Міцудзаемон і подався додому.

– Гей, жінко, подивись-но на мій улов! – похвалився він і помахав кошичком. – А знаєш, я оце зустрів якусь сердиту молодицю.

– Яку? – спитала жінка.

– Кажу ж тобі – сердиту. Вимагала, щоб я продав їй риби.

–. Може, таку? – Жінка повернулася до нього обличчям і вигукнула: – Залиш!

То була молодиця, з якою він недавно здибався.

– Ой, це ти?

Міцудзаемон упав непритомний.

Через якийсь час він прийшов до тями і побачив, що він не вдома, а в лісі, глухому й темному. Снастей і риби мовби й не було.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Озеро Залиш, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Озеро Залиш, японська казка"