Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка"

43
0
11.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як баба перетворилася в мале дитинча" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Давно колись жили собі дід та баба.

Одного разу пішов дід у ліс – рубати дрова на зиму. Була спека, і йому захотілося пити. Роззирнувся він навколо і під скелею побачив джерело з чистою, мов сльоза, водою.

– Чудово! Зараз нап’юся! – зрадів він.

Зачерпнув пригорщею води, випив – втома миттю пропала і в тілі заграла молодеча сила. Дід випростав згорблену спину й перетворився на жвавого юнака.

– Доброго тобі вечора, стара! Я повернувся,– привітався він, прийшовши додому.

– Доброго вечора! Як почуваєшся? – спитала баба, виглядаючи з дверей. – Ой, діду, що сталося? Ти так помолодшав...

Баба не могла отямитися від подиву.

– Здибав у горах джерело, напився з нього і вмить став молодим,– всміхнувся дід і розповів усе як було.

Бабу взяли завидки, і вона сказала:

– То може, й мені напитися тієї води? Розкажи, будь ласка, як добратися до того джерела!

Рано-вранці баба подалася в гори.

Почало сутеніти, а баби нема та й нема. «Що з нею трапилося? Невже заблукала?» – стурбувався дід і вирушив на розшуки.

– Стара!.. Стара!.. Де ти? – гукав він, але ніхто не озивався.

Дід попростував до джерела з чистою, як сльоза, водою. Чує – начебто дитина плаче.

– Отакої! Звідки тут у горах узялася мала дитина?

Дід підійшов ближче, дивиться – аж то баба. Жадібна, вона перепилася джерельної води і перетворилася в мале дитинча..

Дід узяв бабу на руки і, зацитькуючи, поніс додому.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка» жанру - 💙 Дитячі книги:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Як баба перетворилася в мале дитинча, японська казка"