Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка"

33
0
26.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Нема гіршого від пияцтва" автора болгарська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка» була написана автором - болгарська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив колись багатий чоловік і мав він сина-одинака. Коли синок трохи підріс, він послав його навчатися в місто. Влаштував у заможного товариша й наказав: давай синові гроші, коли він тільки зажадає. От почав хлопець учитися. Він старався, і вчителі його хвалили. Так минув якийсь час.

Одного разу вийшов хлопець на вулицю і побачив годулку. Вернувся до господаря й попросив грошей купити годулку. Господар написав його батькові:

«Син твій навчається, але хоче стати музикою. Дати йому гроші на годулку чи ні?»

Батько відповів:

«Давай йому гроші до пори, до часу...»

Іншим разом хлопець знову вийшов на вулицю. Побачив козицю, вернувся додому й попросив грошей на козицю. Господар знову написав батькові:

«Син твій начебто навчається, та хоче грати на козицю. Давати йому гроші чи ні?»

«Давай гроші до пори, до часу...»

Підріс хлопець і почав купувати подарунки дівчатам. Господар написав батькові:

«Син твій ніби навчається, тільки от купує подарунки дівчатам. Давати гроші чи ні?»

Батько відповів:

«Давай гроші до пори, до часу...»

Згодом став хлопець пити з друзями. За все платив сам і вимагав грошей. Господар написав батькові:

«Син твій начебто ще навчається, але часто п’є з друзями. Давати йому гроші чи ні?..»

Батько відповів:

«Приїду розрахуватися з тобою за все. Я втратив сина. Бо нема гіршого від пияцтва. Воно – на все життя!»

* Годулка – народний музичний смичковий інструмент.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нема гіршого від пияцтва, болгарська казка"