Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хто копає яму іншому…, болгарська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Хто копає яму іншому…, болгарська казка"

30
0
27.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Хто копає яму іншому…" автора болгарська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Хто копає яму іншому…, болгарська казка» була написана автором - болгарська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хто копає яму іншому…, болгарська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був у Хитрого Петра баран, якого він дуже любив. Дехто з його друзів – тих, що друзі, поки їх частуєш,– часто підбивали його зарізати барана, щоб добре погостювати й гарненько погуляти.

Хитрий Петр щоразу відмовлявся,– він, мовляв, береже цього барана на свій похорон.

От ненажери підговорили попа, що також хотів поживитися бараном, вигадати таку брехню, щоб Хитрий Петр змушений був зарізати свого улюбленого барана.

– Ех, Петре, ти й не знаєш,– розчулився якось піп,– це ж дуже скоро, може, навіть завтра, настане кінець світу. Тож давай, поки ще живі, добре повеселимося: бери свого барана, заріж його, а ми принесемо хліба й вина.

– Коли так,– відповів Хитрий Петр,– то я не заперечую, але треба вибрати якусь гарну місцинку за селом, у полі, щоб можна було вільно розташуватися. А що це буде наша остання розвага на цьому світі, то хай кожен з нас одягнеться по-святковому. До гарної їди треба святкового вбрання.

– І я так думаю,– зрадів піп і пішов похвалитися своїм товаришам, що йому пощастило обдурити Хитрого Петра.

Одяг піп своє найкраще вбрання, його друзі також повбиралися у святкове, а Хитрий Петр вивів свого барана, і всі разом подалися за село шукати гарної місцинки. Розташувалися поблизу річки,– ненажери надумали викупатися перед смачним обідом.

– Я сам заріжу барана й насмажу м’яса, а ви йдіть покупайтесь, освіжіться трохи,– запропонував товариству Хитрий Петр.

Тим тільки цього й треба було. Вони познімали з себе нове вбрання і стрибнули в холодну воду.

Хитрий Петр зарізав барана. Розклав багаття, та, перш ніж узятися смажити барана, поскидав у вогонь одяг усієї компанії і спалив його. Згодом, викупавшись і освіжившись, раденькі дармоїди вилізли з річки й рушили до вогню, щоб швидше посмакувати смаженої баранини. Коли Хитрий Петр сказав їм, що зробив, вони перелякано вигукнули:

– Ти що, несповна розуму чи оце зараз божеволієш?

– Я не дурний і не божеволію,– відказав їм Хитрий Петр.– Хіба ж не казав піп, що завтра настане кінець світу? Навіщо ж вам той одяг? Ми голими прийшли в цей світ, голими повинні й піти з нього!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хто копає яму іншому…, болгарська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хто копає яму іншому…, болгарська казка"