Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » «Гей, заведи коня!», італійська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "«Гей, заведи коня!», італійська казка"

44
0
28.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "«Гей, заведи коня!»" автора італійська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою ««Гей, заведи коня!», італійська казка» була написана автором - італійська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "«Гей, заведи коня!», італійська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

А тепер послухайте, діти, ще й таку бувальщину. Одружився візник Петруччо, привів по весіллю молоду дружину до своєї господи та й каже:

– Тепер ми з тобою, Розіно, житимемо на славу! Я працюватиму, а ти господарюватимеш удома. Роботи я не боюсь – з досвітку до ночі поганятиму коня, як буде треба. Та коли вже я приїду додому – то край! Тут усе робиш ти. Тільки-но під’їду возом до воріт і гукну: «Гей, заведи коня!» – щоб ти негайно вибігала з хати.

– Отакої! – сказала Розіна.– Чого б це я з конем водилася?

– А ти ж як думала? Його ж треба розпрягти, нагодувати, напоїти! Отож тільки-но я гукну: «Гей, заведи коня!», щоб ти...

– І не доторкнуся до твого коня! – відповіла йому Розіна.– Не того мене вчили батько й мати.

– Дарма,– вів своєї Петруччо.– Я тебе всьому навчу. Заведеш коня у двір...

– Не заведу! – відрубала Розіна.

– Як-то не заведеш, коли я гукну: «Гей, заведи!..»

– Ти гукнеш, а я візьму та й не вийду.

– Слухай, Розіно, не гніви мене, краще заведи коня!

– Не заведу! – вперто відказала Розіна.

Тут Петруччо вже не втерпів та як крикне:

– Заведи, кажу!

– Не заведу!

– Не заведеш?

– Не заведу!

На крик збіглися сусіди й заходилися розпитувати молодят:

– Що тут у вас діється? Чого ви сваритесь?

Петруччо й розповідає:

– Та ось дружина не хоче мені допомагати. Я кажу їй: «Заведи коня», а вона: «Не заведу»...

– Як вам не соромно через таке сваритись! – озвався старий Джузеппе.– Коли вона не хоче завести, то дайте я вам заведу того коня. Де він у вас?

– Та, бачите,– затнувся Петруччо.– Коня в нас поки що нема. Я лише збираюся його купити.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««Гей, заведи коня!», італійська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«Гей, заведи коня!», італійська казка"