Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка"

22
0
28.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як чоловік сповіщав про пожежу" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив собі колись чоловік.

Одного разу прокидається він уночі, виглядає у вікно – надворі щось світиться.

«Ой, що це таке?» – подумав чоловік і відчинив вікно. І як же він здивувався, коли побачив, що горить сусідський будинок.

«Треба якнайшвидше сповістити про це старосту,– вирішив він, але тут же зупинився. – Стривай! У таку хвилину потрібна розважливість».

Чоловік розпалив вогонь, нагрів води, помивсь і поголився. Потім убрався в святковий одяг, взув дорогі сандалії, а в руку взяв віяло. Бо хіба можна з’являтися перед такою високоповажною людиною, як староста, в неохайному вигляді?

Перед будинком старости чоловік зупинився, кашлянув і тихо сказав:

– Пане старосто, пожежа.

Але серед ночі всі міцно спали.

– Пане старосто, пожежа...– боязко повторював чоловік.

Через якої півгодини нарешті пробудилася старостиха. Прислухалася, чує – хтось каже, що горить.

Старостиха розбуркала старосту.

– Що, пожежа? – захвилювався той.

Зірвався з постелі й побіг до місця пожежі. Але було вже запізно: будинок згорів.

– От дурень! Та хіба так будять? Ти б постукав у двері та вікна й голосно закричав: «Пожежа! Пожежа!» – дорікав чоловікові розгніваний староста.

Наступної ночі чоловік прокинувся, схопив здоровенного кілка й помчав до старости, а тоді почав гамселити по вікнах і дверях, вигукуючи: «Пожежа! Пожежа!»

Староста не на жарт перелякався. Вискочив надвір блідий, у спідній білизні.

– Чую, чую! Перестань гупати! А де горить? – запитав він.

– Пане старосто, це я хотів дізнатися, як треба вас будити, коли горітиме,– спокійнісінько відповів чоловік.

Кажуть, при цих словах старості відібрало мову.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як чоловік сповіщав про пожежу, японська казка"