Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Злагода, киргизька казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Злагода, киргизька казка"

27
0
16.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Злагода" автора киргизька казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Злагода, киргизька казка» була написана автором - киргизька казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Злагода, киргизька казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись давно біля зелених гір на березі Іссик-Кулю жив один дідусь. Було в нього багато дітей, а ще більше онуків. Не знали вони ні горя, ні злиднів. Але діти росли й почали сваритися між собою. Це дуже засмучувало дідуся й бабусю. А сварки між невістками, дочками та синами не вщухали.

Якось уночі випав глибокий сніг. Прокинувся вдосвіта дідусь та вирішив прочистити довкола юрти доріжку. Коли бачить: на снігу сліди, наче хтось ще до нього вийшов з юрти. «Чи не злодій, бува?» – подумав дідусь та й пішов тими слідами. Близько відійшов чи далеко, хтозна, але опинився він під високим караганником, що ріс над озером біля самої води. Тут слід пропав. «Як не крути, а злодій, напевно, на цьому дереві й заховався»,– вирішив дідусь та и гукає:

– Хто б ти не був, злізай! Я тебе вистежив від самого дому.

– Я твоє Щастя,– почувся голос. – Не можу я залишатися в твоєму домі. Але коли вже ти вистежив мене, виконаю твоє бажання, дам тобі все, що тільки побажаєш – землю, худобу, всіляке майно. Вибирай, що хочеш.

Розгубився старий, не знає, що просити у Щастя. Подумав та й каже:

– Ти мене тут зачекай, а я піду додому та пораджуся зі своїми дітьми.

Погодилося Щастя. Вітром полетів, птахом полинув додому дідусь, розповів усе та й просить поради.

Кожен пропонує своє.

– Бери худобу, без худоби не проживеш,– каже дружина.

– Ні,– кажуть сини.– Проси землю, без землі не обійдешся.

– Хіба то життя без гарного одягу? Одяг проси,– наполягають дочки.

Наприкінці запитали в найменшого хлопчика, дідусевого онука.

– Проси краще злагоди, дідусю. Тяжко жити, коли її нема,– каже хлопчик.

– Добра твоя порада,– зрадів дідусь. Зрештою й усі зійшлися на тому. Знову пішов дідусь тими ж слідами та й став під деревом.

– Слухай, Щастя, нічого нам не треба. Хай буде тільки злагода в домі,– сказав він.

– Гей, дідусю, де злагода, там мушу бути і я. Доведеться мені повертатися, – сказало Щастя і повернулося до дідусевої юрти.

З тієї пори дідусева родина живе дружно й щасливо.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Злагода, киргизька казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Злагода, киргизька казка"