Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Кіт – розбишака, іспанська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Кіт – розбишака, іспанська казка"

78
0
23.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Кіт – розбишака" автора іспанська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Кіт – розбишака, іспанська казка» була написана автором - іспанська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Кіт – розбишака, іспанська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був собі на світі кіт, якого звали Місіфус. Такий розбишака, що всі тремтіли перед ним від страху. Він тільки й знав, що, коли був голодний, відбирав їжу в інших котів. І так усім надокучив, що сусіди-коти поскаржилися на нього старості-алькальду свого котячого села.

Алькальд, особа гідна й справедлива, вислухав скарги, розгладжуючи густі вуса, подивився суворо на Місіфуса і сказав:

– Іди геть із нашого села й не вертайся, аж поки не відчуєш у собі бажання бути слухняним і порядним.

Місіфус пішов, та чесно жити не став, а зробився розбійником. Озброєний двома пістолями, він перестрівав подорожніх і грабував їх.

Скоро такого жаху нагнав на всю околицю, що ніхто не зважувався ходити в тих місцях.

Дійшло до того, що вже грабувати було нікого. Отож Місіфус ледве з голоду не помер.

Тоді почав він нападати на селянські садиби та красти курей. Хитрий-прехитрий був розбишака, цупив курей з-під самого носа у сторожових псів, що стерегли курники. Здавалося, Місіфус так і далі бешкетуватиме. Але одного разу зазіхнув він на Кукі-Мукі, найліпшу курку-несучку Хуана-орача.

«Ця курка не мине моїх пазурів»,– поклявся сам собі Місіфус, побачивши Кукі-Мукі з високого паркана, куди щойно видряпався.

Та у Хуана-орача був найкращий на всю околицю пес-сторож. Жоден кіт не одважувався навіть наблизитись до курника, який охороняв Дік.

«Начувайся, начувайся, Кукі-Мукі,– подумки сказав собі Місіфус.– Я вже знаю, як обдурити твого сторожа».

Перевдягнувся він звичайним подорожнім, прикинувся слухняним домашнім котиком і пішов до Діка.

– Твій двоюрідний брат, пес Роке-пастуха, просив мене, щоб я передав тобі оцю смачненьку сардельку,– мовив він, привітавшись.

Дік аж зашарівся, вдоволений.

– Заходь, заходь,– запросив він Місіфуса на подвір’я.– Поласуємо нею разом

– Дякую тобі щиро, але не маю часу, дуже поспішаю,– відмовився Місіфус.

А сам тим часом сховався за товстим деревом і почав чекати, бо знав: тільки-но з’їсть Дік оту сардельку, одразу ж нападе на нього сон. Так і сталося.

Отож Кукі-Мукі марно кудкудакала та лопотіла крилами, кличучи на поміч, марно кинулись її рятувати сусідки-курки: Місіфус спритно схопив її пазурами й миттю втік, залишивши тільки легке пір’ячко.

– Ось тобі за сардельку смачну, ось тобі за те, що без тями хропів, ось тобі за те, що найкращу курку-несучку прогавив!

– Я більше не буду, я більше не буду! – просився Дік.

І вирішив він помститися котові-розбишаці за зухвалий обман.

Одужавши, зібрав Дік усіх псів-сторожів у садибах, куди лазив Місіфус.

– Сором нам,– звернувся до них Дік,– терпіти наругу від одного нікчемного кота! Ми, благородні пси, маємо постояти за свою честь! Тож дамо доброго прочухана негідникові Місіфусу!

– Дамо! – дружно вигукнули пси.

Марно намагався Місіфус сховатись у густому лісі. Пси-сторожі, згуртовані Діком, знайшли його і дали такого прочухана, що й місця живого на котові не лишилося.

– Оце тобі за найсмачнішу курку! А це за те, аби ще раз не заманулося! – приказували вони.

Після такого прочухана ледве повернувся Місіфус до рідного села і став просити кота-алькальда:

– Мені щиро шкода, що я накоїв стільки лиха. Коли приймете назад, обіцяю, що ніхто ніколи на мене більше не поскаржиться.

Так воно й сталося.

Місіфус завжди поводився гарно, був чесним, роботящим і слухняним. Кажуть, відтоді він і в рот не брав курятини.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кіт – розбишака, іспанська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кіт – розбишака, іспанська казка"