Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Свиня і вовк, іспанська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Свиня і вовк, іспанська казка"

50
0
23.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Свиня і вовк" автора іспанська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Свиня і вовк, іспанська казка» була написана автором - іспанська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Свиня і вовк, іспанська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Паслася якось свиня з поросятами на лузі біля млина, аж тут де не взявся вовк та й каже:

– З’їм твоїх поросяток.

Задумалася свиня, як же врятувати поросяток від вовчих зубів, а була вона кмітлива, та й каже:

– Гаразд, їж, коли тобі так закортіло. Тільки зваж: поросята нехрещені, і це ж неподобство, якщо вони так і загинуть. Краще вилазь на млинове колесо, а я зайду з того боку і спущу їх униз лотоком. Отак вони зайдуть у воду і вже будуть хрещені.

А вовк на те:

– Добре, я не такий страшний лиходій, щоб їсти нехрещених поросяток.

Виліз він на млинове колесо, а свиня замість того, щоб загнати поросяток

у воду, подалася геть від млина.

Вовк стрибає на місці по лопатях, ніяк не може сплигнути з колеса, а свиня гукає здалеку:

– Годі танцювати! Зупинишся ти чи ні?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Свиня і вовк, іспанська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Свиня і вовк, іспанська казка"