Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка"

44
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як вовк роздивлявся паспорт" автора фінська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка» була написана автором - фінська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Знайшов якось подорожній шмат свинини. А вовкові теж закортіло м’ясця,– підкрадаючись ззаду, подумки вже й присолив його та відчув, як воно тане в роті. Але подорожній випередив сіроманця.

– Отак заманулося свіжини? – глузливо спитав та й сам з’їв.

Невдовзі вовк побачив біля річки поросят і зайняв їх. Свиня почала благати:

– Не їж моїх діток – вони брудні. Зажди, я їх спершу викупаю.

– Ну, купай уже,– погодився вовк.

Свиня завела поросяток у воду і вже не повернулася – перепливла з ними на протилежний берег. Хижак лише заздрісно позирав, але боявся лізти в воду.

Побрів сіроманець до лісу й зустрів цапа. Схопив його та й каже:

– Ох, як доречно ти мені попався, любесенький. Я тебе з’їм.

– Зачекай хвильку, я сходжу в борозенку... Тоді і з’їси мене,– попрохав цап.

Вовк погодився. А цап, недовго міркуючи, шмигнув у хату, до людей.

Спіймавши облизня і цього разу, розгніваний вовк пішов далі шукати здобич. Невдовзі йому трапилося лошатко. Сіроманець пригрозив кобилі:

– Я з’їм твоє лоша, хоч брикайся, хоч ні. А втім, ти не маєш права тут пастися.

– У мене є паспорт, де записано, хто мій хазяїн. Перш ніж їсти, поглянь документ,– попрохала кобила й підняла заднє копито. Вовк нахилився прочитати напис на підкові, а кобила так зацідила йому в щелепу, що сірий крутнувся млинком і гепнувся на спину. Коли прийшов до тями, кобили з лошам і близько не було.

– Ох, і телепень же я! – ледве спромігся вимовити вовк.– Адже я не піп, щоб виймати дітей із купелі. Я не землемір, щоб помічати пакільці в борозенках. І не ленсман, щоб роздивлятися документи.

Тут і казочці кінець.

* Ленсман – поліційний чин у Фінляндії.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як вовк роздивлявся паспорт, фінська казка"