Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Качанець, який не хотів рости, французька казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Качанець, який не хотів рости, французька казка"

96
0
02.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Качанець, який не хотів рости" автора французька казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Качанець, який не хотів рости, французька казка» була написана автором - французька казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Качанець, який не хотів рости, французька казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Сидів собі на грядці один качанець капусти і ніяк не хотів рости – хоч ти йому що.

– Агов, Антуанет! – гукнув господар.

– Чого вам?

– Піди-но полий качанець.

– Краще я піду погуляю.

– Цуцику, ану вкуси неслухняну Антуанет за ногу!

– Я краще гризтиму кісточку.

– Гілко, відшмагай-но цуцика!

– Краще я лишуся на дереві.

– Вогню, спали-но цю гілку!

– Вона надто зелена та соковита; я димітиму без вогню.

– Водичко, залий-но вогонь!

– Я краще побіжу струмочком по квітучому лугу.

– Корівко, випий-бо всю воду із струмка!

– Я не хочу пити.

– Різнику, ану заріж корову!

– Таж вона сухоребра.

– Смерте, візьми-но різника!

– А чого ж, залюбки.

– Я зараз заріжу корову! – вигукнув різник.

– Я вип’ю всю воду із струмка,– сказала корова.

– Я вмить заллю вогонь,– сказав струмок.

– Я зараз спалю зелену гілку,– сказав вогонь.

– Я відшмагаю цуцика! – сказала гілка.

– А я вкушу неслухняну Антуанет за ногу! – сказав цуцик.

– Побіжу поллю качанець,– сказала Антуанет.

І почав тоді качанець рости та рости...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Качанець, який не хотів рости, французька казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Качанець, який не хотів рости, французька казка"