Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка"

115
0
02.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Чому в буйвола немає верхніх зубів" автора в’єтнамська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка» була написана автором - в’єтнамська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Давно колись буйвіл і бик щиро між собою приятелювали. У буйвола були верхні зуби, а в бика не було. От якось бик каже буйволові:

– Дай мені твої верхні зуби, я піду на виставу, сьогодні кінь виступає. А без зубів іти соромлюся...

Хто не знає буйволової доброти? Він дав бикові свої верхні зуби – мовляв, нехай похизується на виставі!..

Кінь так гарно співав і танцював, що в бика й рот не затулявся.

Він то всміхався від вуха до вуха, то в захваті роззявляв його, то реготав так, аж відляски навколо йшли.

А в коня за тих часів теж не було верхніх зубів. Тож побачивши зуби в бика, підійшов він і просить:

– Дай мені твої верхні зуби поносити! З ними я співатиму ще краще. Та й танцюватиму завзятіше.

Бик дав йому верхні зуби.

Кінь знову почав співати й танцювати, далі й далі відходячи від бика. А тоді як помчав – тільки його й бачили.

Бик побіг слідом – та де там йому коня наздогнати Так і забрав собі кінь буйволові верхні зуби.

І досі буйвіл, як побачить коня, гукає:

– Зуби мої!

А бик підхоплює:

– Правду кажеш!

А кінь тільки сміється у відповідь:

– І-го-го-го-го!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому в буйвола немає верхніх зубів, в’єтнамська казка"