Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка"

76
0
02.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Заєць, курка й тигр" автора в’єтнамська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка» була написана автором - в’єтнамська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Заєць, курка й тигр домовились гуртом жити й працювати. Першого дня заєць і тигр косили траву, щоб було чим, покрити хату, а курка хазяйнувала вдома, варила їсти.

Поприбирала курка в хаті та в дворі, тоді заходилася варити рис. Потім нагріла казанок води, сіла над ним і просто в воду знесла яйце.

– Куд-куда! – радісно закудкудакала курка.

Ледве яйце встигло зваритися, як прийшли з поля заєць і тигр. Вони дуже стомилися і зголодніли, і обід їм дуже сподобався. Заєць досі ніколи не бачив яєць, а назавтра була його черга варити їсти. І він заходився розпитувати курку, як вона готувала таку страву.

Взавтра вони теж устали рано, щоб іти на поле. Тигр і загадує зайцеві:

– Звари такий самий смачний обід, як учора курка зварила.

– О, це дуже просто! – відповів заєць.

Тигр і курка пішли на поле, а заєць зробив так, як казала курка.

Та тільки-но він примостився над казаном, як повернувся тигр – голодний-голоднющий. Побачив тигр, куди ото моститься заєць,– а тигр знав, що зайці не несуться,– і дуже розсердився. Схопив зайця та й ну його бити! А потім так ударив зайцем об землю, що в бідолахи аж губа тріснула.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Заєць, курка й тигр, в’єтнамська казка"