Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка"

38
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому верблюд озирається, коли п’є воду" автора казахська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка» була написана автором - казахська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись верблюд був красенем, мав гіллясті роги й довгий густий хвіст.

Якось прийшов він до річки напитися. П’є та милується собою.

Раптом до нього підбігає олень:

– Любий верблюде, мені треба сьогодні в гості йти. Позич, будь ласка, мені свої роги на один вечір!

Верблюд оддав оленю роги.

А кінь у ті часи був без хвоста. Підбіг він до верблюда та й попросив у нього на один день чорний шовковий хвіст. Верблюд оддав йому хвіст.

Минуло багато часу. Не повертають верблюдові ні його рогів, ні хвоста. Коли він нагадав оленю про борг, той лише глузливо відповів:

– Я віддам роги, коли у тебе хвіст виросте до землі.

А кінь сказав:

– Я поверну хвоста, коли у тебе виростуть роги.

З того часу верблюд, коли п’є воду, завжди озирається – чи не йдуть раптом його боржники.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому верблюд озирається, коли п’є воду, казахська казка"