Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як слуга втішив пана, грузинська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як слуга втішив пана, грузинська казка"

28
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як слуга втішив пана" автора грузинська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як слуга втішив пана, грузинська казка» була написана автором - грузинська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як слуга втішив пана, грузинська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Один князь багато років провів на чужині і не мав жодних звісток з рідного краю.

Коли повернувся додому, назустріч князеві вийшов слуга.

– Як справи вдома, Ісако – запитав пан.

– Все добре, батоно, все гаразд, тільки пес твій здох.

– Як ти засмутив мене, Ісако! Чого ж він здох?

– Не знаю, батоно! Може, багато м’яса з’їв.

– А навіщо дали йому багато м’яса?

– Ніхто не давав. Сам наївся, бідолашний, досхочу, коли загинув твій улюблений кінь.

– Що ти кажеш, Ісако? Чого ж це загинув мій кінь?

– За лікарем поїхали на ньому – нещасній Вардіко було дуже зле. Поспішали, мчали щодуху. Але дарма коня загнали, дочки вашої, на жаль, не врятували.

– Чи не п’яний ти, Ісако, що ти мелеш? Чого померла моя дочка?

– З горя, померла, коли її мати, господиня паша, згоріла.

– Що за нісенітницю верзеш? Як могла господиня згоріти?

– Та не тільки вона, ВСЯ садиба твоя згоріла,– і палац, і комори.

– Ой, лишенько мені! – загаласував князь, схопившись за голову.

– Не побивайся так, батоно. Добре, що ти не був при тому, а то неодмінно б руки на себе наклав! – утішив слуга свого пана.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як слуга втішив пана, грузинська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як слуга втішив пана, грузинська казка"