Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Скандальна зрада, Марія Акулова 📚 - Українською

Читати книгу - "Скандальна зрада, Марія Акулова"

284
0
13.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Скандальна зрада" автора Марія Акулова. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Скандальна зрада, Марія Акулова - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

0
0
00

Електронна книга українською мовою «Скандальна зрада, Марія Акулова» була написана автором - Марія Акулова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Короткий любовний роман".
Поділитися книгою "Скандальна зрада, Марія Акулова" в соціальних мережах: 

🔥 Про книгу: "Скандальна зрада" - це захоплива історія про інтриги, боротьбу та відвагу. Головний герой, Максим, опиняється в середині політичних бурінь та виборчих ігор, де кожен ховає свої таємниці. Читачі перенесуться у світ влади та загадок, де кожне рішення може коштувати надто багато. Ця книга розкриє перед вами витончені маніпуляції, суспільні конфлікти та загадкові інтриги.

🖋️ Про автора: Марія Акулова - талановитий письменник і політичний експерт, яка вміло вплітає свій досвід у власні романи. Її книги завжди насичені важливими суспільними питаннями та психологічною глибиною персонажів.

📚 ReadUkrainianBooks.com – відкрийте для себе світ української літератури: Наш сайт - це скарбниця української культури та мистецтва, де кожен знайде щось цікаве для себе. Ми пишаємося можливістю дарувати вам найкращі шедеври української літератури абсолютно безкоштовно.

🌍 Зберігайте мову разом з ReadUkrainianBooks.com: Читання українською мовою - це не лише відкриття захоплюючих історій, а й підтримка розвитку нашої рідної мови. Ви отримаєте унікальний досвід та поглибите знання, читаючи в українській мові.

Не пропустіть шанс відкрити для себе захопливий світ політичних інтриг та суспільних конфліктів у "Скандальній зраді". Ця книга поглибить ваші знання та розширить світогляд, допомагаючи розвивати українську культуру та мову. 📚🔍

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 42
Перейти на сторінку:
Розділ 1

Розділ 1

Агата

– Прокидайся!

Зі сну мене висмикує злий голос чоловіка. Він різко стягує з мене теплу ковдру і шкіра відразу покривається мурашками. Я ледве розліплюю повіки. Після вчорашньої вечірки хочеться спати.

– Котра година, Ігоре? – Бубоню сонно і тягнуся до телефону.

– Прокидайся негайно, збирай свої лахи і забирайся! Щоб на очі мені більше не траплялася, погань така! – гаркає чоловік і сон як рукою знімає.

Це жарт зараз був?

Я повертаю до нього голову і мене відразу пронизує погане передчуття. Ігор стоїть переді мною у білій сорочці та штанах, хоча має бути в офісі. Він до сказу злий і ця злість спрямована зараз саме на мене. Таким я його ще не бачила. Я нічого не розумію.

– Що ти таке кажеш? У тебе поганий настрій? Чи ти розіграти мене вирішив? – Сміюся нервово, поправляючи волосся, що впало на обличчя.

До цього моменту чоловік ніколи не підвищував на мене голос. Наші стосунки не були ідеальними, але ми були дуже близькі до цього. Тому такий тон для мене в новинку і як реагувати я не розумію.

– От, помилуйся.

На ліжко поряд зі мною летить глянцевий журнал. Чоловік кидає його так недбало, наче я сміття під його ногами.

Тремтячими руками підбираю його, все ще нічого не розуміючи.

– Зірка серіалу «Молоді закохані» народила дівчинку, – читаю заголовок на обкладинці. Кліпаю часто-часто, запитливо дивлюся на чоловіка, який застиг переді мною в напруженій позі.

– П'ята сторінка, – підказує мені крижаним тоном, і я починаю гортати журнал.

Пробігаюсь поглядом по рядках та холодішаю.

– Це неправда. Ігоре, ти ж сам знаєш, як люблять журналісти вигадувати усілякі історії. Я вчора взагалі ще опівночі додому повернулася. Ти з роботи пізніше приїхав, ніж я з вечірки, – починаю виправдовуватися, від хвилювання мене кидає в жар і я говорю так швидко, що слова зливаються в єдину кашу.

– Мені без різниці, що пишуть журналісти, але своїм очам я поки що вірю. На фотографіях, люба моя дружинонько, саме ти. Чи ти хочеш сказати, що знайшлась інша дівчина, як дві краплі схожа на тебе? У тому ж одязі, що і ти вчора, і прикраси один в один?

Я опускаю погляд ще раз.

«Дружина Серебрянського закрутила роман із амбасадором Nucleon Леоном. Вони були помічені разом на вечірці на честь відкриття нового клубу»

І далі фото. Мої та Лео. Ми стоїмо близько одне до одного, на іншому фото його рука відпочиває на моїй талії, а на останньому взагалі зняли нас так, ніби ми цілуємось за будівлею клубу. Є ще кілька, де ми сідаємо в одну машину.

От тільки та дівчина – не я. Схожа, так, навіть сукня така сама. Але це точно не я! Та я навіть майже не пила минулої ночі, щоб забути про таке!

– Це фотошоп, – вимовляю холодно та спокійно. Дивуюся звідки раптом у мені цей спокій з'явився. – Сам подивися, дівчина схожа на мене, але тут надто темно і обличчя не видно.

_________________________

Друзі, ми раді вітати вас у своїй новинці! 

Будемо дуже вдячні за підтримку на старті)

Сподіваємося, нова історія із циклу Скандальних вам сподобається! 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 42
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Скандальна зрада, Марія Акулова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Скандальна зрада, Марія Акулова"